Време:

  
  .
Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1138 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Фудбалски вести

Добиј 40% бонус за секое купување

Драги пријатели,

ние имаме специјална понуда за вас. Понуда каква не сте виделе досега. 40% бонус за секое купување од денес до 15ти Јуни 8pm CET. Да, тоа е 40% податни кредити за за било кој вид на плаќање и било колквав количина на кредити. Не е важно дали ќе купите кредити преку СМС, кредитна картичка, wire transfer или некој друг начин. Вие добивате 40% секогаш и можете да го користите овој бонус колку пати саката, како сакате.

Ова е понуда на која тешко може да се одолее. Не чекајте, бидејќи имате само 10 дена да ја искористите оваа понуда.

КУПЕТЕ КРЕДИТИ СЕГА!Постари вести
12/2019

08/2019

04/2019

01/2019

12/2018

09/2018

05/2018

01/2018

11/2017

10/2017

08/2017

06/2017

03/2017

12/2016

11/2016

10/2016

Покажи повеќе