Време:

  
  .
Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1129 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Фудбалски вести

Среќна Нова 2013!

Драги пријатели,

во име на целата PPM канцеларија, би сакал да ви посакам Среќна Нова Година!! Прво и основно, би сакале да ви посакаме добро здравје, бидејќи тоа е најважно. Нека новата година ви биде успешна и среќна од предходната или барем токлу добра како и 2012. Ви посакуваме многу успех, како во приватниот живот, така и овде на PPM.

Би сакале да ви се заблагодариме за вашата лојалност и поддршка во текот на 2012. Се надеваме дека ќе останете со нас и во наредната година, а тоа ќе биде наградено и со нов спорт.

Среќна Нова Година на сите!Постари вести
08/2019

04/2019

01/2019

12/2018

09/2018

05/2018

01/2018

11/2017

10/2017

08/2017

06/2017

03/2017

12/2016

11/2016

10/2016

07/2016

Покажи повеќе