Време:

  
  .
Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1138 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Фудбалски вести

Купете кредити и ќе добиете бесплатна маица!

Здр пријатели,

имаме специјална понуда за вас. Ако купите 1400 кредита, добивате уникална ограничена серија на маица дизајнирана по оваа прилика и тоа бесплатно! TПонудата важи до 5ти Септември, 2014 или додека има количества затоа побрзајте! Маицата е во броеви од М до XXL во црна или бела боја. После плаќањето, испратете ја вашата адреса,бојата и големината на daniela.cikelova@powerplaymanager.com. Треба да го споменете вашиот username во играта.

Можете да користите кредитна или дебитна карта, PayPal, Skrill или жичен трансфер за да платите. Отидете до PRO zone за повеќе инфо за плаќањето.

Имајте пријатен ден!Постари вести
12/2019

08/2019

04/2019

01/2019

12/2018

09/2018

05/2018

01/2018

11/2017

10/2017

08/2017

06/2017

03/2017

12/2016

11/2016

10/2016

Покажи повеќе