Време:

  
  .
Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1138 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Фудбалски вести

Земи повеќе кредити на иста цена

Здраво пријатели,

имаме ран Божиќен подарок да вас, специјална понуда што не е била тука одамна. Од сега до Ноември 29, 2013 (08:00pm CET) може да земете до20% екстра кредити за истата сума. Понудата се зема во предвид за понуди од €23.90 и повисоки и за следните методи на плаќање: ,Жичен трансфер,Кредитна или дебитна картичка, PayPal и Skrill.

Еве ги деталите:

  • за €23.90 зимате 200+20 = 220 кредита (10% бонус)
  • за €35.90 зимате 350+53 = 403 кредита (15% бонус)
  • за €135.90 зимате 1400+280 = 1680 кредита (20% бонус)

Истотака можете да земете бонус кредите ако плаќате со paysafecard:

  • за €25 зимате 200+20 = 220 кредита (10% бонус)
  • за €50 зимате 420+84 = 504 кредита (20% бонус)

Не се двоумете и искористете ја нашата уникална понуда да го наполните вашиот кредитен баланс или да се подготвите за кошарката, затоа што датата на пуштање се наближува!

Тоа е се засега.

Имајте пријатен ден.Постари вести
12/2019

08/2019

04/2019

01/2019

12/2018

09/2018

05/2018

01/2018

11/2017

10/2017

08/2017

06/2017

03/2017

12/2016

11/2016

10/2016

Покажи повеќе