Време:

  
  .
Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1138 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Фудбалски вести

Среќна нова 2015!

Здраво пријатели,

2014 ја испративме во историјата и сега е време да го прославиме доаѓањето на новата. Ви посакуваме многу среќа, радост, љубов, пари и секако здравје. Се надеваме дека новата година ќе биде уште подобра од предходната.

Ви сакале да ви се заблагодариме што останавте со нас низ годината што измина и се надеваме дека ќе ве видиме и во 2015. Специјален поздрав за оние кои не поддржаа со купување на кредити и ПРО пакети. Без вас немаше да бидеме тука. Исто така специјален поздрав и за останатиот ППМ тим. Благодарност до сите капитени, асистенти, gamemasters, преведувачи, модераторе, тестери. едитори и помошници.

Ќе ни претставува задоволство да ве забавуваме и во новата 2015. Here's to another great year!Постари вести
12/2019

08/2019

04/2019

01/2019

12/2018

09/2018

05/2018

01/2018

11/2017

10/2017

08/2017

06/2017

03/2017

12/2016

11/2016

10/2016

Покажи повеќе