Време:

  
  .
Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1138 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Фудбалски вести

Специјални летни цени

 

Здраво на сите,
Ние подготвивме специјали летни цени зa вас. Ако направите сметка од € 28, добивате 70 кредити како бонус. За сметка од € 105, добивате 280 екстра кредити. Оваа промотивна кампања трае до 22ри Јули, до полноќ Централно Европско Време. Па ако користите плаќање преку банка, не оставајте за последен момент.
Би сакале да му честитаме на менаџерот Nykvaldo за освојувањето на нашата Анкета за предвидување за Светското Првенство. Тој ја освои првата награда 253 кредити како и оригинална ППМ маица. Неговиот победнички резултат беше 42 од можни 64.
Честитки до победникот и имајте убав ден сите!

 Постари вести
12/2019

08/2019

04/2019

01/2019

12/2018

09/2018

05/2018

01/2018

11/2017

10/2017

08/2017

06/2017

03/2017

12/2016

11/2016

10/2016

Покажи повеќе