Време:

Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1138 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Избори - Словачка

817 634 381
Добиј бесплатни кредити!
Следен натпревар
FC Juve
Лигашки натпревар
21.01.2020 18:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Сезона: - Држава: - Рунда:

Тука можете да пријавите кандидатура за Генерален менаџер на било кој Национален тим.Исто така можете да гласате за Генерален менаџер на Националниот тим во вашата земја.За да бидете кандидат мора да имате менаџерско искуство најмалку 51.Има две рунди на изборите. 10 менаџери со најголем број на повластени гласови одат во вториот круг од изборите.

Кандидатите за позицијата на генерален менаџер на националниот тим

Сопственик на ПРО пакет Словачка misoo8 - Словачка FC FaCHmani - Словачка I.1
Привилегирани гласови: 2
Znovu Vás všetkých Zdravím...

Po celkom úspešných bronzových MS sa chcem opäť uchádzať o Vaše hlasy a viesť už rozbehnutú reprezentáciu k ďalším úspechom prinajlepšom podobným tým z MS. Bi... Читање на презентацијата

 

JB16 - Словачка DYNAMO DOLNÝ KUBÍN - Словачка IV.14
Привилегирани гласови: 0
Chcem skusit.Uz ked to hram tolko rokov.
... Читање на презентацијата

 LOG: soccer_calendar