Време:

Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1280 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Национален Куп: Словачка - Сезона 34

876 398 403
Добиј бесплатни кредити!
Следен натпревар
FC Rybky
Лигашки натпревар
25.10.2020 18:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Сезона: - Држава: - Рунда:

Финале

Ра Дата Тим 1   Ра Тим 2 Резултат
6 25.09.2020 Словачка FC Ferki (I.1) vs 9 Словачка SC Tigers Myjava (I.1) 1:0

Натпревар за трето место

Ра Дата Тим 1   Ра Тим 2 Резултат
1 25.09.2020 Словачка jb svit (I.1) vs 8 Словачка FC FaCHmani (I.1) 3:0


LOG: soccer_calendar