Време:

Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1129 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Европски Куп

799 129 585
Лого на турнирот
Лого на турнирот
Вид: Сезона: Турнирска рунда:

Европски Куп - Квалификации
ID 186
Почеток на турнирот 2019-10-12
Крај на турнирот 2020-03-14
Број на тимови 39
Број на тимови по група 7
Број на групи 6
Број на тимови кои одат понатаму од секоја група 4
Вкупно денови за игра (вклучувајќи плејоф) 14

Учесници
Република Чешка Република ЧешкаСловачка Словачка
Полска ПолскаУнгарија Унгарија
Хрватска ХрватскаЛатвија Латвија
Шведска ШведскаШпанија Шпанија
Романија РоманијаТурција Турција
Германија ГерманијаФранција Франција
Русија РусијаСрбија Србија
Словенија СловенијаФинска Финска
Италија ИталијаБосна и Херцеговина Босна и Херцеговина
Португалија ПортугалијаУкраина Украина
Бугарија БугаријаЛитванија Литванија
Швајцарија ШвајцаријаХоландија Холандија
Велика Британија Велика БританијаДанска Данска
Австрија АвстријаБелгија Белгија
Белорусија БелорусијаЕстонија Естонија
Грција ГрцијаИзраел Израел
Норвешка НорвешкаИрска Ирска
Македонија МакедонијаЦрна Гора Црна Гора
Молдавија МолдавијаШкотска Шкотска
Азербеjџан Азербеjџан


LOG: soccer_calendar