Време:

Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1138 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Лигашки резултати: IV.4 (Словачка) - Сезона 32

811 171 488
Добиј бесплатни кредити!
Следен натпревар
FC Potok
Лигашки натпревар
15.12.2019 18:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC


Сезона: Држава: Лига: Денот за натпревар:

Домашен тим Гостински тим Резултат
Словачка Public account Словачка FC 76ers 0:8
Словачка AFC Nové Mesto nad Váhom Словачка 1. FC Budatin 0:5
Словачка CSC club† Словачка FC Rybky 0:6
Словачка Lokomotiv Režinka Словачка FC Juve 5:0
Словачка The Blue Angels 130864 † Словачка FC Vozokany 0:7
Словачка FC Rio Словачка FC Potok 1:1
Словачка FC Borovo Словачка FC EGT 0:4
Словачка Team noname 141533 Словачка Rossoneri 0:9
Словачка Team noname 141324 Словачка Nova Ves HotSpurs 0:9
Словачка Team noname 141374 Словачка FK Malacke dziváky 0:10
Словачка Team noname 141547 Словачка KUBA FC 0:11LOG: soccer_calendar