Време:

Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1330 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

 Public account

ID: 5120
Словачка IV.2 (Позиција 22)
1 135 580 478
Лого на тимот
Клубско знаменце
Генерален спонзор
Јачина на тимот
Голман 9
Одбрана 15
Среден ред 13
Напад 6
Вкупно 11

5014

36.32

27/0

0

Pеклами


Public account
Тимски ИД 5120
Име на менаџерот Public account
Држава Словачка Словачка
Регион Bratislavský
Воспоставен 2010-06-01 (Сезона 1)
Лига Словачка IV.2 (Позиција 22)
Името на стадион Public arena (4800)
Вебстрана на тимот ---


Неодамна собрани знаменца

Најнови соопштенија за јавноста
Дрес на тимот
Голмански ракавици
Медиумски спонзорLOG: soccer_calendar