Време:

Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1129 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Инстантни предизвици - Препорачани противници

799 129 585
Добиј бесплатни кредити!
Следен натпревар
Amistad
Лигашки натпревар
24.10.2019 18:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Instant challenges enable you to play immediately without waiting against any team. For every win you get points for the daily leaderboard. The stronger the opponent you defeat, the more points you earn. Можите да предизвикате тим овде, преку дневна табела или преку профилот на тимот
Бесплатни предизвици: 5/5 
Активирајте Про пак и добијте 5 екстра предизвици дневно бесплатно
Дневен лимит: 0/15 - Инстантни предизвици на лагер: 100

Појаки противници

Тим Mенаџер Јачина на тимот Акција
Венецуела zadielzadielcraf16Предизвик
Бразил Tókyo F.CPedro Severo16Предизвик
Венецуела SeisekiDeymison16Предизвик

Соодветни противници

Тим Mенаџер Јачина на тимот Акција
Република Чешка FK KolínZdenek Novotny15Предизвик
Финска Jyväskylä Seahawksmakesalone14Предизвик
Унгарија Diósgyöri vtkBorisz2315Предизвик

Послаби противници

Тим Mенаџер Јачина на тимот Акција
Колумбија la victoria f ccarlitos jj12Предизвик
САД Kicksth7kb1812Предизвик
Перу ACADEMIA FCJeffelproyt1112Предизвик


LOG: soccer_calendar