Време:

Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1129 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Топ - Тимови

799 129 585
ППМ Продавница
Следен натпревар
Amistad
Лигашки натпревар
24.10.2019 18:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Ова е местото каде што можете да видите преглед на најуспешните тимови и играчи, како и најзначајните настани.

Најдобар севкупен тимски рејтинг

ПозТимMенаџерЛигаВкупен пласман на тимот
1Русија MiracleTeam Членови на националниот тим за поддршка Русија MIRACLE80Русија I.1618.51
2Словачка Slovan Roman Сопственик на ПРО пакет Словачка Roman BСловачка I.1612.28
3Бразил São Jorge Fluminense Сопственик на ПРО пакет Бразил jorgeniusБразил I.1611.91
4Германија Hau Rein Cospedaanda01Германија I.1610.49
5Република Чешка FC Krokodýli Сопственик на ПРО пакет Република Чешка AlizzeKРепублика Чешка I.1594.83
6Република Чешка SK Srbínská Slavia Сопственик на ПРО пакет Република Чешка PitmirРепублика Чешка I.1591.11
7САД Chaos TheoryzomgСАД I.1589.51
8Словачка jb svitjabudСловачка I.1585.53
9Франција La Meute Des Vosges Сопственик на ПРО пакет Франција williamwallaceФранција I.1584.59
10Италија bastard Сопственик на ПРО пакет Италија dav99Италија I.1582.66
5 628Република Чешка FC Újezd nad LesyDarecekРепублика Чешка IV.152.41
5 629Бразил Esporte bom de jesus da ltagarrelaБразил III.144.13
5 630Швајцарија Brann BergenDon McLarenШвајцарија II.136.73
5 631Словачка Public accountPublic accountСловачка IV.434.93
5 632Словачка FC KillersmatusiakСловачка IV.130.00
5 633Словачка Slovan Petržalkastelka91Словачка IV.230.00
5 634Словачка FC Halmeš2hinco2Словачка IV.330.00

Најголема моментална тимска јачина

ПозТимMенаџерЛигаЈачина на тимот
1Аргентина Depipol F.C. Сопственик на ПРО пакет Аргентина alejochichoАргентина I.1357
2Шпанија Lechosos UnitedkheldarШпанија I.1346
3Русија SegoZeroSeppoРусија I.1342
4Аргентина Huracan Fc Сопственик на ПРО пакет Аргентина fchuracanАргентина I.1337
5Словачка Slovan Roman Сопственик на ПРО пакет Словачка Roman BСловачка I.1334
6Франција Espérance Paris FCFabienBVФранција I.1334
7Аргентина Roman+10 Сопственик на ПРО пакет Аргентина Hernan AbasАргентина I.1333
8Аргентина La Banda del Sur FC Сопственик на ПРО пакет Аргентина lucasdgАргентина I.1333
9Холандија Team Maple Преведувач Maple0045 Холандија I.1331
10Полска ..:: SAINTS ::.. Сопственик на ПРО пакет Полска metkalПолска I.1331
5 604Република Чешка Struhlovsko PanthersmilanРепублика Чешка IV.2215
5 605Република Чешка FC Fotbal PorubasupraphoРепублика Чешка IV.1615
5 606Република Чешка FC Banik OstravaHerruurРепублика Чешка IV.1815
5 607Словачка Public accountPublic accountСловачка IV.414
5 608Мексико Aleph Unitedrazcorp16Северна Америка I.114
5 609Република Чешка VTŽ Chomutovkolda45Република Чешка IV.214
5 610Словачка FK Brehyantus89Словачка IV.1514

Најголема сума на пари

ПозТимMенаџерЛига
1Германија HS Hansa Сопственик на ПРО пакет Германија holgi1981Германија I.1
2Белорусија Internazionale Milano Помошник ZanettiБелорусија I.1
3Франција Manu Nited Сопственик на ПРО пакет Франција BenAhordurФранција II.2
4Унгарија LEHELvektor555Унгарија II.3
5Аргентина pasion millonariadbelingar Аргентина II.1
6Германија IScream United FC Gamemasters' супервизор McRoyalГерманија III.7
7Германија DSC-Wanne-Eickel Сопственик на ПРО пакет Германија Blackstone66Германија I.1
8Шведска The Exploding BoyslainuzzШведска II.1
9Италија IRR88 Сопственик на ПРО пакет Италија calixИталија II.1
10Шпанија Capgrossos MatarókimotaШпанија I.1
179Аргентина La Maquina Rinconera Сопственик на ПРО пакет Аргентина battlesheepАргентина I.1
180Хрватска HAJDUK1911PETAR KREŠIMIR 4Хрватска II.3
181Република Чешка kjakenboys Сопственик на ПРО пакет Република Чешка kraken99Република Чешка III.10
182Словачка Public accountPublic accountСловачка IV.4
183Унгарија Agyagiparszagi79Унгарија III.9
184Финска Hilarious Hippos Helsinki Сопственик на ПРО пакет Финска ossianФинска II.1
185Латвија FK Zeps Сопственик на ПРО пакет Латвија kaparsЛатвија II.2

Најмногу победи во лигата

ПозТимMенаџерЛигаБрој
1Русија SPARTAK KaliningradSPARTAK KALININGRADРусија III.728
2Австрија Osttirol FcAndrePayr42Австрија II.128
3Шведска Lineol boys Сопственик на ПРО пакет Шведска Carl Wilhelm KleineШведска III.128
4Полска slly teamsllyПолска III.828
5Кина 不要打我的脸xiekui81Азија II.228
6Бугарија LEVSKIvladko2012Бугарија III.228
7Аргентина Sativa TeamroquesanАргентина III.328
8Република Чешка Gunners Brno FC Сопственик на ПРО пакет Република Чешка PapayeРепублика Чешка IV.2228
9Доминиканска Република Argen-Tainoleodeam Северна Америка I.128
10Португалија FudoShin FCSkySoldierПортугалија II.228
5 514Република Чешка SK HabrovicelossetrilosРепублика Чешка IV.61
5 515Шпанија BalonaDavid1976Шпанија I.11
5 516Словачка Bayern zlata idkaBožaldoСловачка II.41
5 517Словачка Public accountPublic accountСловачка IV.41
5 518Италија Dalia's FCLiliana5Италија II.11
5 519Латвија WinstonrupaisЛатвија II.41
5 520Република Чешка FK Stadion Teplice Сопственик на ПРО пакет Република Чешка mariolemieuxРепублика Чешка II.41

Најмалку порази во лигата

ПозТимMенаџерЛигаБрој
1Русија SPARTAK KaliningradSPARTAK KALININGRADРусија III.70
2Австрија Osttirol FcAndrePayr42Австрија II.10
3Република Чешка BARACUDAmistersnakeРепублика Чешка IV.130
4Република Чешка Zelený poklad Сопственик на ПРО пакет Република Чешка Emeriss013Република Чешка IV.90
5Словачка Crocodiles Сопственик на ПРО пакет Словачка TS366Словачка IV.70
6Шведска Lineol boys Сопственик на ПРО пакет Шведска Carl Wilhelm KleineШведска III.10
7Латвија EudarosEudarosЛатвија III.30
8Украина Grenadier Divisiongrenadier18Украина II.40
9Полска Guido ZabrzezygmuntПолска III.90
10Полска slly teamsllyПолска III.80
5 576Русија WILD CHILDZharikoffРусија II.327
5 577Финска Pallo RFRFistioKingФинска I.127
5 578Словачка Bayern zlata idkaBožaldoСловачка II.427
5 579Словачка Public accountPublic accountСловачка IV.427
5 580Италија Dalia's FCLiliana5Италија II.127
5 581Швајцарија Brann BergenDon McLarenШвајцарија II.127
5 582Словачка AFC GOODNESSgoodnessСловачка IV.327

Најмногу поени во лигата

ПозТимMенаџерЛигаБрој
1Русија SPARTAK KaliningradSPARTAK KALININGRADРусија III.784
2Австрија Osttirol FcAndrePayr42Австрија II.184
3Шведска Lineol boys Сопственик на ПРО пакет Шведска Carl Wilhelm KleineШведска III.184
4Полска slly teamsllyПолска III.884
5Кина 不要打我的脸xiekui81Азија II.284
6Бугарија LEVSKIvladko2012Бугарија III.284
7Аргентина Sativa TeamroquesanАргентина III.384
8Република Чешка Gunners Brno FC Сопственик на ПРО пакет Република Чешка PapayeРепублика Чешка IV.2284
9Доминиканска Република Argen-Tainoleodeam Северна Америка I.184
10Португалија FudoShin FCSkySoldierПортугалија II.284
5 567Република Чешка TrautenberkVaslorРепублика Чешка IV.74
5 568Финска Pallo RFRFistioKingФинска I.13
5 569Словачка Bayern zlata idkaBožaldoСловачка II.43
5 570Словачка Public accountPublic accountСловачка IV.43
5 571Италија Dalia's FCLiliana5Италија II.13
5 572Швајцарија Brann BergenDon McLarenШвајцарија II.13
5 573Словачка AFC GOODNESSgoodnessСловачка IV.33

Најмногу постигнати голови

ПозТимMенаџерЛигаБрој
1Иран SHAHIN TEHRANarmin023Иран II.2244
2Египет elryyansolom666Африка II.1241
3Шведска Lineol boys Сопственик на ПРО пакет Шведска Carl Wilhelm KleineШведска III.1234
4Естонија LiivakiviSebastian AusЕстонија II.1233
5Канада A Z K A L S FCjaktelecomКанада II.2233
6Русија SPARTAK KaliningradSPARTAK KALININGRADРусија III.7230
7Шведска SK RigelHich4mШведска III.1228
8Кина 不要打我的脸xiekui81Азија II.2224
9Хрватска Veličanstveni 2 Сопственик на ПРО пакет Хрватска alen_vХрватска III.3224
10Русија NORTOVKA-2Qbro1928Русија III.8223
5 609Република Чешка Fc PekáčErnieLakatosРепублика Чешка IV.112
5 610Германија Nightcrawlers Сопственик на ПРО пакет Германија The NightmareГерманија II.32
5 611Република Чешка FC Žabaři-Kylešovice Сопственик на ПРО пакет Република Чешка Sustipirko Република Чешка II.21
5 612Словачка Public accountPublic accountСловачка IV.41
5 613Канада Montagnards de Kiamika Сопственик на ПРО пакет Канада MetropolitainКанада I.11
5 614Чиле Los PanzerskimteyochiЈужна Америка I.11
5 615Словачка Babraci ForeverKraken345Словачка IV.121

Најмалку примени голови

ПозТимMенаџерЛигаБрој
1Бугарија LEVSKIvladko2012Бугарија III.20
2Романија LIVERPOOL F C Сопственик на ПРО пакет Романија HemingwayРоманија III.10
3Турција Kabarday Сопственик на ПРО пакет Турција KabardayТурција II.20
4Германија Husaren 08EiskaltserviertГерманија III.70
5Мексико Atletico Nuevo Leoneljefe10Северна Америка II.10
6Шведска Lineol boys Сопственик на ПРО пакет Шведска Carl Wilhelm KleineШведска III.11
7Полска slly teamsllyПолска III.81
8Аргентина Sativa TeamroquesanАргентина III.31
9Словачка FC T.U.L.L.I.tullipanСловачка IV.111
10Колумбија Los Calmados F.C. Сопственик на ПРО пакет Колумбија REAL PRESENCIAКолумбија I.11
5 563Турција ReaLunReaL FCHingТурција I.1193
5 564Финска Jyväskylä SeahawksmakesaloneФинска II.3193
5 565САД HurricanesPhilliesfanСАД I.1193
5 566Словачка Public accountPublic accountСловачка IV.4195
5 567Србија FC MARKO POLOsasadikicaСрбија III.1195
5 568Израел Netanya DiamondsdanielftpЕвропа II.3195
5 569Република Чешка ChabarovsSac292Република Чешка V.40196

Најмногу посетувани тимови

ПозТимMенаџерЛигаБрој
1Унгарија Southampton BOOM Модератор frecsiУнгарија I.176658
2Бразил São Jorge Fluminense Сопственик на ПРО пакет Бразил jorgeniusБразил I.165554
3Бугарија NikoGiantsNikoSoft Бугарија I.142560
4Турција TRABZONSPOR Помошник hector61Турција I.141796
5Аргентина Los Mancos Сопственик на ПРО пакет Аргентина HidratoАргентина I.139400
6Република Чешка FC Livestrong Сопственик на ПРО пакет Република Чешка studenakРепублика Чешка IV.137900
7Унгарија FantasticTomo75Унгарија I.135285
8Кенија Five´s Wings Сопственик на ПРО пакет Кенија Five555Африка I.133219
9Аргентина FC La Plata Gamemaster franciscoerАргентина I.131466
10Бугарија Dinamo PFCmariantdБугарија I.129876
1 022Полска Pilica Kcpol Сопственик на ПРО пакет Полска Kilerek01Полска II.34669
1 023Украина FC KrivbassbezzzvУкраина II.44665
1 024Словачка FC KURIATKA PLEVNÍK Сопственик на ПРО пакет Словачка cifernikСловачка III.34663
1 025Словачка Public accountPublic accountСловачка IV.44654
1 026Словачка FC Boys from the Hills Сопственик на ПРО пакет Словачка fecskeСловачка III.164649
1 027Португалија Benfica de Famalicão Сопственик на ПРО пакет Португалија Rui LiberalПортугалија I.14647
1 028Украина Прикарпаття Сопственик на ПРО пакет Украина kihorsУкраина II.24645LOG: soccer_calendar