Време:

Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1138 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Тим на колото: IV.4 (Словачка) - Сезона 32

818 528 796
ППМ Продавница
Следен натпревар
1. FC Budatin
Лигашки натпревар
26.01.2020 18:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Сезона: Држава: Лига: Денот за натпревар:

<< Тимот на колото број 20 >>   |  
Напаѓач

Шведска Jacob Ahlberg (4x)
Словачка FK Malacke dziváky
Лев играч од средниот ред

Латвија Helmis Padomnieks (4x)
Словачка FC Rio
Централен играч од среден ред

Словачка Blahoslav Mravec (1x)
Словачка FC Vozokany
Централен играч од среден ред

Република Чешка Roman Klimpera (1x)
Словачка FC Rybky
Десен играч од средниот ред

Словачка Jerguš Živner (7x)
Словачка FC Vozokany
Лев бек

Швајцарија Nico Giger (1x)
Словачка FC Rio
Централен дефанзивец

Словачка Oto Ožvalda (3x)
Словачка FC Vozokany
Централен дефанзивец

Словачка Martin Hazucha (8x)
Словачка FC EGT
Десен бек

Словачка Gustáv Droppa (8x)
Словачка FC Vozokany
Голман

Република Чешка Radan Kedroň (7x)
Словачка Rossoneri


LOG: soccer_calendar