Време:

  
  .
Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1138 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Фудбалски вести

Последна шанса за размена на велигденски јајца

Поздрав пријатели,

одлучивме да ви дадеме уште еден ден за размена на вашите велигдесни јајца. Многу од вас не го извршија тоа пред исклучувањето на таа опција вчеравечер (CET). Се надеваме дека ќе ги замените денес. Сепак, неможете да собирате уште јајца. Опцијата ќе биде исклучена утре April 15 во 8 наутро (CET).

Пријатен ден!Постари вести
12/2019

08/2019

04/2019

01/2019

12/2018

09/2018

05/2018

01/2018

11/2017

10/2017

08/2017

06/2017

03/2017

12/2016

11/2016

10/2016

Покажи повеќе