Време:

  
  .
Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1280 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Фудбалски вести

Среќна 2011!

 

Почитувани менаџери,

2010 година е на завршеток и новата година е речиси пред нас. За PowerPlay Manager, ова е година која ќе биде запаметена како година кога фудбалот беше лансиран. Се надеваме дека со ваша подршка, играта ќе продолжи да расте и да се подобрува во 2011 година.

Ние исто така би сакале да ве потсетиме, дека Божиќните попусти полека но сигурно се ближат кон крај. Имате време само до 3 јануари 10:00 ЦЕВ да ги искористите предностите на еден од овие попусти:

  • Комбинирано хокеј + фудбал за 12 месеци - 50% попуст на еден спорт, ќе заштедете 160 кредити
  • Било кој спорт за 12 месеци - 10% попуст, ќе заштедите 32 кредити
  • Било кој спорт за 6 месеци - 10% попуст, ќе заштедите 18 кредити, 36 кредити комбинирано
  • Било кој спорт за 3 месеци - 10% попуст, ќе заштедите 10 кредити, 20 кредити комбинирано

Можете да го активирате или продолжите вашиот ПРО пакет тука. Ако немате кредити, можете да ги купите  тука. Не пропуштајте!

Среќна и успешна нова година за сите вас!Постари вести
07/2020

03/2020

01/2020

12/2019

08/2019

04/2019

01/2019

12/2018

09/2018

05/2018

01/2018

11/2017

10/2017

08/2017

Покажи повеќе