Време:

  
  .
Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1138 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Фудбалски вести

Нова Реклама

Здраво пријатели,

задоволство ми е да ви кажам дека две од три реклами на PowerPlay Manager се пуштени. Како и минатиот пат, ние ќе го цениме  вашиот напор за помошта за промовирање на видеата преку споделување со вашите пријатели или постирање на вашиот ѕид на Facebook или друга социјална мрежа. Се надеваме дека ќе ви се допадне колку што ни се допадна и нас.

Линкот за споделување: http://www.youtube.com/watch?v=3A2ml08OCjw&hd=1

Би сакале да ве известиме дека PPM Светскиот Шампионат во хокеј во својата 8 сезона ќе се одржи во Словачка (Toп дивизија), Швајцарија (Дивизија I) и САД (Дивизија II). Словачка беше едниствената земја која испрати понуда за Топ дивизијата. Земјите домаќини за пониските лиги се највисоко рангираните во кои што не биле домаќини на нитуеде турнир досега. Шампионатот започнува на 24  Септември и финалниот натпревар е закажан за 2 Октомври. Ќе бидете повикани да ги гледате натпреварите кои ке ќе бидате бесплатни како и обично. Не пропуштајте!

Имајте пријатен ден!

 Постари вести
12/2019

08/2019

04/2019

01/2019

12/2018

09/2018

05/2018

01/2018

11/2017

10/2017

08/2017

06/2017

03/2017

12/2016

11/2016

10/2016

Покажи повеќе