Време:

  
  .
Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1138 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Фудбалски вести

Нова верзија на "Добредојдовте" страниците

 

Здраво пријатели,

како што знаете,моментално работиме на новиот дизајн за нашиот веб сајт.Веќе ви имаме покажано неколку слики од хокејот и фудбалот.Сега би сакале да ви ги покажеме новите "Добредојдовте" страници за хокејот и во фудбалот.Оваа страница ќе ја гледате пред да се логирате во играта.Ако се биде во најдобар ред,планираме овој дизајн да го пуштиме во употреба на почетокот на Мај.Се надеваме дека нема да има никакви компликации.

Кликни на сликите да ги видиш во поголема димензија.

New version of hockey welcome page

New version of football welcome page

Се надеваме дека ви се допаѓаат. Имајте убав викенд!

 Постари вести
12/2019

08/2019

04/2019

01/2019

12/2018

09/2018

05/2018

01/2018

11/2017

10/2017

08/2017

06/2017

03/2017

12/2016

11/2016

10/2016

Покажи повеќе