Време:

  
  .
Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1129 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Фудбалски вести

Освојте супер награди ова лето

Здраво пријатели,

имаме спремено неколку награди за вас ова лето во кооперација со нашиот партнер www.onlinegamesector.com. Започнува за кратко време и ќе бидете во можност да освоите XBOX играчка конзола и други награди. Се што треба да направите е да повикате ваши пријатели, познаници или луѓе кои дуре не ги ни познавате да се прикличат на играта и ќе бидете во конкуренција да освоите една од наградите кои ви ги подготвивме.

Затоа бидете спремни, сите детали ќе ги објавиме со почетокот на натпреварувањето за неколку дена.Постари вести
08/2019

04/2019

01/2019

12/2018

09/2018

05/2018

01/2018

11/2017

10/2017

08/2017

06/2017

03/2017

12/2016

11/2016

10/2016

07/2016

Покажи повеќе