Време:

  
  .
Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1292 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Фудбалски вести

Бета верзијата на ракомет ќе биде лансирана во Понеделник!!!

Драги пријатели,

горди сме да ви претставиме дека во Понеделник, 13-ти Мај, бета верзијата на ракометот, третиот спорт во ППМ ќе биде лансиран. Можеби веќе сте слушнале, но сега е официјално. Најверојатно ќе ја лансираме попладне.

Првите 5 дена, ќе можете само да креирате тим за цена од 30 кредити. После тоа, ќе биде беслпатно за сите. Ќе можете да креирате тим од почетната страна, на страната за спортови со кликање на копчето веднаш штом биде достапно.

Нашиот ППМ тим веќе почна со тестирање на играта и работиме на искоренување на некои одредени грешки. Се разбира, некои делови од играта нема да бидат достапни во бета верзијата. На пример, најверојатно ќе ги исклучиме ПРО опциите исто како и прикачувањето на слики. ПРО пакетите ќе бидат бесплатни за сите во бета верзијата.

Сеуште работиме на енџинот и има неколку проблеми со статистиките на играчите, меѓутоа нашите програмери ќе го средат тоа најбрзо што можат.

Сакаме да ссе заблагодариме на сите што се со нас. Знаеме дека помина долго време откако почнавме да чекаме за ракометот и го цениме вашето трпение. Среќни сме што целиот труд вложен од страна на нашиот тим за развој конечно се исполни.

Имајте убав викенд!

 Постари вести
12/2020

11/2020

07/2020

03/2020

01/2020

12/2019

08/2019

04/2019

01/2019

12/2018

09/2018

05/2018

01/2018

Покажи повеќе