Време:

  
  .
Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1138 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Фудбалски вести

Специјални понуди за PRO пакети и артикли

Здраво пријатели,

Само што започнавме со давање попусти на комбинираните PRO пакети. Активирајте PRO пакет во хокеј и фудбал и искористете го попустот  од 50%! Почнувајќи од сега па се до 6 Јуни, 2012, 2.00pm CET ќе можете да активирате комбиниран PRO пакет за овие специјални цени:

  • 3 месеци хокеј+фудбал PRO пакет - 10% попуст на 1 спорт, зачувај 10 кредити
  • 6 месеци хокеј+фидбал PRO пакет - 30% попуст на 1 спорт, зачувај 54 кредити
  • 12 месеци хокеј+фудбал PRO пакет - 50% попуст на 1 спорт, зачувај 160 кредити

Не чекајте и активирајте го вашиот PRO пакет тука. Доколку немате доволно кредити, можеш да ги купиш тука.

И тоа не е се! Ние спремивме попусти и на артиклите во PPM продавницата до 53%! Додадовме и ограничена серија маици прославивајќи 1000 денови од хокеј на PPM за само €9.90.

Имајте пријатен ден!

 Постари вести
12/2019

08/2019

04/2019

01/2019

12/2018

09/2018

05/2018

01/2018

11/2017

10/2017

08/2017

06/2017

03/2017

12/2016

11/2016

10/2016

Покажи повеќе