Време:

  
  .
Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1138 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Фудбалски вести

Снегулките се вратија!

Драги пријатели,

уште еднаш подготвивме специјален Божиќен подарок за вас. Од денес до 28ми Декември, три нови снегулки ќе се појавуваат на страниците на играта секој ден. Ваша задача е да ги собирате сите овие снегулки и ако го направите ќе добиете специјален подарок!

Ако не можете да ги најдете на денот, не грижете се, ќе останат таму до крајот на случувањето 2ри Јануари или додека ги соберете. Да соберете снегулка само кликнете на неа. Можете да го видете бројот на соберените снегулки во специјална порака во вашиот акаунт.

Се надеваме ќе се забавувате со ова за време на празниците. Тоа е мал подарок од момците на ППМ за нашите менаџери. Снегулките може да се скриени во која било страница. Дури и да играте само еден спорт, може да ги собирате без да одите на страниците на другите спортови. Само држете ги очите отворени!

Уште една вест, овој пат снегулките ќе бидат на различни страници за секој менаџер, па така ќе биде малку потешко од минатата година.

Тоа е се, забавувајте се!Постари вести
01/2020

12/2019

08/2019

04/2019

01/2019

12/2018

09/2018

05/2018

01/2018

11/2017

10/2017

08/2017

06/2017

03/2017

12/2016

Покажи повеќе