Време:

  
  .
Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1129 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Фудбалски вести

Нека започнат велигденските празници!

Здраво на сите,

ние ви подготвивме нешто специјално за овој Велигдн. Дали сте спремни да добиете некоја од анградите кои ги подготвивме? Само играјте инстантни предизвици, собирајте велигденски јајца и заменете ги за награда по ваш избор. Можете да добиете бесплатни инстантни предизвици, кредити или купон за 30% бонус од купивање кредити! После секој инстантен предизвик, имате 50% можност да најдете велигденско јајце безразлика дали сте победиле или изгубиле. Инстантните предизвици можете да ги најдете со кликање на "Играј сега" на врвот од страната.

Now that's a good deal don't you think? You better get started right away so that you can collect as many eggs as you can. Крајот е на април 13ти.

Good luck!Постари вести
08/2019

04/2019

01/2019

12/2018

09/2018

05/2018

01/2018

11/2017

10/2017

08/2017

06/2017

03/2017

12/2016

11/2016

10/2016

07/2016

Покажи повеќе