Време:

  
  .
Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1138 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Фудбалски вести

Лига вести

Здраво народе,

Помина некое време од последните вести. Тоа е така бидеќи бевме посветени нешто повеќе на хокејот поради фактот дека таму започна нова сезона. 

 

Лига вести се имплементирани денес. Оваа страна е дизајнирана да ве информира за сите важни настани што се случуваат во вашата лига. Без разлика дали се работи за трансфери, повреди, надоградби или други активности на менаџерите и клубовите во вашата лига, се е тука.

Исто така сакам да ви кажам дека во моментов го тестираме системот на условни замени. Ќе можете да правите замени базирани на резултатот од натпреварот или ако добиете црвен картон. Мислам дека ова ќе биде големо подобрување кое ќе ви овозможи да реагирате во зависност од развојот на натпреварот. Ова е уште еден мал чекор што ќе ја доближи играва до реалноста. Ако тестирањето оди како што треба, ние ќе ја додадеме оваа опција во некоја од следните недели. 

 

Како што беше кажано во хокеј вестите, сега ќе можете да ја смените вашата временска зона во подесувања во налогот. Подразбирачко време е Централното Европско Време (CET), но вие можете да го смените во вашата временска зона по ваш избор.

Последното известување е СМС плаќањето. На 30 Ноевмри, нашиот договор со сегашниот провајдер ќе биде прекинат па СМС плаќањето во сите земји освен во Словачка, Чешка и Полска нема да биде достапно некое време. Во некои земји новото СМС плаќањето може да биде недостапно подолго време. Може да биде добра идеја да се купат некои екстра кредити пред крај на месецот доколку се потпирате на СМС плаќањето.

 

Имајте убав ден!

 Постари вести
12/2019

08/2019

04/2019

01/2019

12/2018

09/2018

05/2018

01/2018

11/2017

10/2017

08/2017

06/2017

03/2017

12/2016

11/2016

10/2016

Покажи повеќе