Време:

  
  .
Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1138 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Фудбалски вести

Последна шанса да победите во големата реферал кампања

Здраво дечки,

Големата Реферал кампања која беше лансирана на почетокот на овој месец е при крај и имате само уште неколку дена да влезете во борба за големите награди спонзорирани од страна на ППМ и нашиот партнер onlinegamesector.com. Настанот завршува оваа сабота, 31 Август.

Запомнете дека ви треба само еден реферал за да влезете во борба за 200 кредити. Доколку веќе имате неколку реферали, искористете ги последните денови за да влезете во поголема категорија. Доколку имате 11 верифицирани реферали, влегувате во борба за 350 кредити. Со 21 реферал влегувате во борба за XBOX 360 или пак со 41 реферал во борба за PlayStation Portable конзола.

Сеуште можете да добиете една од главните награди:

  • 1-ва награда: XBOX 360 + KINECT
  • 2-ра награда: Nokia Lumia 710
  • 3-та награда: PlayStation Portable

Моменталната табела од натпреварот и сите правила можете да ги погледнете тука.

Затоа не чекајте повеќе и поканете нови чуѓе во играта пред да биде доцна!

 Постари вести
01/2020

12/2019

08/2019

04/2019

01/2019

12/2018

09/2018

05/2018

01/2018

11/2017

10/2017

08/2017

06/2017

03/2017

12/2016

Покажи повеќе