Време:

  
  .
Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1138 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Фудбалски вести

Избори за селектори на националните тимови и други вести

Здраво пријатели,

Времето лета и набрзо националните тимови ќе започнат да ја испишуваат својата историја во кошарка. Уште одсега можете да се кандидирате за селектор на НТ преку страната elections и да почнете со собирање на гласови. Имате време до крајот на сезоната да се пријавите, но ако го направите тоа порано ќе имате повеќе време за собирање на гласови. Првите 10 менаџери според гласовите, ќе се пласират во вториот круг од изборите кои ќе бидат во првата недела од следната сезона. Внимавајте дека е забрането да се спамират останатите менаџери за добивање на гласови. Ако го направите тоа ќе бидете дисквалификовани од изборите.

Како што знаете кредитните турнири во кошарка и ракомет се различни во однос на другите спортови. Немат влијание на енергијата, хемијата, искуството на играчите и не се добиват пари од нив. Од утре ќе можите да користите играчи во камп за овие натпревари. Нивниот тренинг нема да се промени. Ова промена важи за кошарка и ракомет.

Поправивме и некои мали багови. Првата е можноста де се стават пензионирани играчи во ходникот на славата. пензионирани играчи се оние без тим. Ова досега не беше возможно. Се разбира, може да додадете само играчи кои играле во вашиот тим.

Во хокеј поправивме баг со кој играчите исчезнуваа од PP или PK линии или од страната за капетан и асистент кога ќе ги заменевте 3та со 4та линија или кога ќе избришевте 4та линија.

Ќе бидете задоволни кога ќе чуете дека започнавме со подобрување на тактиките и енџинот во хокеј. Планираме да ги активираме овие измени со почетокот на новата сезона. Ќе ве информираме за напредокот.

Имајте убав ден!Постари вести
12/2019

08/2019

04/2019

01/2019

12/2018

09/2018

05/2018

01/2018

11/2017

10/2017

08/2017

06/2017

03/2017

12/2016

11/2016

10/2016

Покажи повеќе