Време:

  
  .
Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1138 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Фудбалски вести

Маскотата за новиот дизајн е претставена

Здраво пријатели,

Горди сме да ви  ја претставиме ППМ маскотата,која ќе се појави на многу страници кога новиот дизајн ке биде пуштен во употреба наредниот месец.Оваа маскота е три-димензионален карактер направен специјално за ППМ.Карактерот може да биде моделиран во повеќе пози и ќе ве придружува во вашите дневни задачи при менаџирање на тимот.

Маскотата ќе го носи дресот на ППМ како "default" опција,но ние спремаме опција која ќе ви овозможи да го смените дресот во дрес на националениот тим при приклучување во фан тимот на националниот тим кој вие сакате.

 

Hockey mascotSoccer mascot

Се надеваме дека уживате во маскотата колку и ние.

Исто така сакаме да ја искористиме оваа прилика да ви ги претставиме новите можности кои ќе можете да ги користите со новиот дизајн:

  • опција да ги прилагодите трибините на арената/стадионот (кредитна функција)
  • опција да се приклучите во фан клубот на вашата омилена држава и да го смените дресот на маскотата (кредитна функција)
  • опција да одберете ваш личен асистент (ПРО функција)
  • можност да прикачите ваш сопствен асистент (кредитна функција)

Неодамна ги пустивме во употреба СМС плаќањата во неколку држави: Кипар,Израел,Казахстан,Луксембург,Малезија,Црна Гора,Можете да и најдете овие плаќања во ПРО зоната

 

Имајте убав ден!

 Постари вести
12/2019

08/2019

04/2019

01/2019

12/2018

09/2018

05/2018

01/2018

11/2017

10/2017

08/2017

06/2017

03/2017

12/2016

11/2016

10/2016

Покажи повеќе