Време:

  
  .
Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1138 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Фудбалски вести

Слики на стадионите

Здраво друштво,

Сликите на стадионите конечно се готови. Се извинуваме што траеше толку долго, но мислиме дека се исплатеше чекањето. На крајот можете да направите навистина убав стадион. Подолу можете да видете пример како тоа ќе изгледа.

 


Натпреварот во препорачување е на добар пат да заврши. Запомнете дека завршува на 31 Октомври, така што имате сеуште доволно време да заработите добра количина на кредити. Не сакате да ја пропуштите оваа шанса. Кредитите ќе бидат доделни на почетокот од Ноември. Еве ги моменталните топ 10 корисници:

1  Holypaladin 179
2  marceloflm 94
3  jackass9 88
4  Zikij 85
5  wewe883 33
6  pepo487 32
7  lucka17 30
8  JoNaSpac17 29
9  cichy90 19
10  borek99 17

Еве ги правилата уште еднаш:
  • Секој корисник кој ќе направи најмалку 10 препораки со верификувани е-мејлови во месец Октомври ќе добие 1 кредит за секоја верификувана препорака (додадовме информација дали препораката е верификувана или не на листата со препораки).
  • Тројцата менаџери со најмногу препораки на крајот од месецот ќе добијат ППМ сувенири.
  • Регуларните бонуси за препораки и понатаму ќе бидат ефективни, така што ќе можете да заработите повеќе ако корисниците купат кредити.
Имам некои вести околу натпреварот за билборди. Иако моментално се наоѓаме на 7-мо место, бевме  информирани дека најдобрите 4 се дисквалификувани. Тоа фактички значи дека се наоѓаме на 3-то место кое ќе ни донесе 10 билборди. Со ваша помош можеме да се пробиеме на прво место повторно. Значи ве молиме, логирајте се на Facebook и гласајте за нас доколку не сте го направиле тоа до сега. Дополнително, можете да ни помогнете со праќање на линкот подоле до вашите пријатели на Facebook. Натпреварот завршува во Недела. Ви благодариме за подршката!

На крајот, сакаме да ве известиме дека сме многу блиску да имплементираме paysafecard како следна опција за плаќање. Тоа би требало да биде спремно следната недела. Ќе ве известиме за тоа.

Имајте убав ден!


Постари вести
12/2019

08/2019

04/2019

01/2019

12/2018

09/2018

05/2018

01/2018

11/2017

10/2017

08/2017

06/2017

03/2017

12/2016

11/2016

10/2016

Покажи повеќе