Време:

Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1292 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

 Ondava Tisinec

ID: 103827
Словачка III.16 (Позиција 13)
894 812 002
Лого на тимот
Клубско знаменце
Овој тим нема знаменце!
Генерален спонзор
Јачина на тимот
Голман 110
Одбрана 165
Среден ред 195
Напад 129
Вкупно 150

2394

340.37

15/1

1

Pеклами


Ondava Tisinec
Тимски ИД 103827
Име на менаџерот janic14
Држава Словачка Словачка
Регион Prešovský
Воспоставен 2013-11-24 (Сезона 12)
Лига Словачка III.16 (Позиција 13)
Името на стадион Kotol Tisinec (44800)
Вебстрана на тимот ---


Неодамна собрани знаменца

Најнови соопштенија за јавноста
Нема настани во јавноста...
Дрес на тимот
Голмански ракавици


Медиумски спонзор
АкцијаLOG: soccer_calendar