Време:

Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1292 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

 FC LIVERPOOL -1892

ID: 1310
Словачка III.4 (Позиција 4)
894 812 002
Генерален менаџер на  Алжир Алжир национален тим

Лого на тимот
Клубско знаменце
Клубот дава знаменце на сите противници
Генерален спонзор
Јачина на тимот
Голман 189
Одбрана 197
Среден ред 246
Напад 126
Вкупно 190

2872

404.09

22/13

5

Pеклами


FC LIVERPOOL -1892
Тимски ИД 1310
Име на менаџерот peterkovar
Држава Словачка Словачка
Регион Trnavský
Воспоставен 2011-10-19 (Сезона 5)
Лига Словачка III.4 (Позиција 4)
Името на стадион ANFIELD ROAD (80000)
Вебстрана на тимот ---


Неодамна собрани знаменца

Најнови соопштенија за јавноста
09.02.2018 06:53:41 - Bilancia po 25.sezóne
23.12.2017 22:11:58 - Bilancia po 24.sezóne
12.07.2017 11:39:00 - Bilancia po 23.sezóne
Дрес на тимот
Голмански ракавици


Медиумски спонзор
АкцијаLOG: soccer_calendar