Време:

Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1138 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

 Jedi Knights

ID: 37180
Словачка II.4 (Позиција 20)
817 634 381
Лого на тимот
Клубско знаменце
Овој тим нема знаменце!
Генерален спонзор
Јачина на тимот
Голман 234
Одбрана 317
Среден ред 294
Напад 167
Вкупно 253

3257

394.01

26/26

0

Pеклами


Jedi Knights
Тимски ИД 37180
Име на менаџерот Сопственик на ПРО пакет Словачка jedimaster
Држава Словачка Словачка
Регион Trenčiansky
Воспоставен 2011-01-17 (Сезона 3)
Лига Словачка II.4 (Позиција 20)
Името на стадион Jedi Temple (80000)
Вебстрана на тимот ---


Најнови трофеи

Неодамна собрани знаменца

Најнови соопштенија за јавноста
Нема настани во јавноста...
Дрес на тимот
Голмански ракавици


Медиумски спонзор
АкцијаLOG: soccer_calendar