Сезона | Дата | Настан | 27 (2/112) | 2018-05-29 | Тимот беше доделен на менаџер - eregnus | 27 (25/112) | 2018-06-21 | Тимот е повлечен - eregnus | 27 (32/112) | 2018-06-28 | Тимот беше доделен на менаџер - Wolfhood | 27 (56/112) | 2018-07-22 | Тимот е повлечен - Wolfhood | 27 (60/112) | 2018-07-26 | Тимот беше доделен на менаџер - ALOSNITO | 28 (74/112) | 2018-11-29 | Тимот е повлечен - ALOSNITO | 30 (38/112) | 2019-06-05 | Тимот беше доделен на менаџер - Fafila | 30 (61/112) | 2019-06-28 | Тимот е повлечен - Fafila | 30 (61/112) | 2019-06-28 | Тимот беше доделен на менаџер - Gutijr98 | 30 (84/112) | 2019-07-21 | Тимот е повлечен - Gutijr98 | 34 (87/112) | 2020-10-14 | Тимот беше доделен на менаџер - Juan Gateao | 35 (6/112) | 2020-11-14 | Тимот е повлечен - Juan Gateao | 35 (21/112) | 2020-11-29 | Тимот беше доделен на менаџер - Ghonakona | 35 (44/112) | 2020-12-22 | Тимот е повлечен - Ghonakona | 35 (70/112) | 2021-01-17 | Тимот беше доделен на менаџер - maml | 36 (35/112) | 2021-04-04 | Тимот е повлечен - maml | 36 (40/112) | 2021-04-09 | Тимот беше доделен на менаџер - txab |
Сезона | Име на тимот | Резултати |
45 | Big heads SK |
Елиминиран во 2 круг од Националниот куп. |
Место 5 во Лига Купот. |
||
Рангиран 3 во лигата II.1. |
||
44 | Big heads SK |
Елиминиран во 2 круг од Националниот куп. |
Место 6 во Лига Купот. |
||
Рангиран 5 во лигата II.1. |
||
43 | Big heads SK |
Елиминиран во 3 круг од Националниот куп. |
Место 3 во Лига Купот. |
||
Рангиран 3 во лигата II.1. |
||
42 | Big heads SK |
Елиминиран во 3 круг од Националниот куп. |
Место 5 во Лига Купот. |
||
Рангиран 4 во лигата II.1. |
||
41 | Big heads SK |
Елиминиран во 3 круг од Националниот куп. |
Место 3 во Лига Купот. |
||
Рангиран 6 во лигата II.1. |
||
40 | Big heads SK |
Елиминиран во 3 круг од Националниот куп. |
Место 10 во Лига Купот. |
||
Рангиран 11 во лигата II.1. |
||
39 | Big heads SK |
Елиминиран во 3 круг од Националниот куп. |
Место 8 во Лига Купот. |
||
Место 257 во Супер Лига Купот. |
||
Рангиран 8 во лигата II.1. |
||
38 | Big heads SK |
Елиминиран во 2 круг од Националниот куп. |
Место 1 во Лига Купот. |
||
Промоција во лига II.1. |
||
Рангиран 1 во лигата III.1. |
||
37 | Big heads SK |
Елиминиран во 1 круг од Националниот куп. |
Место 7 во Лига Купот. |
||
Рангиран 6 во лигата III.1. |
||
36 | Big heads SK |
Елиминиран во 1 круг од Националниот куп. |
Место 10 во Лига Купот. |
||
Рангиран 12 во лигата III.1. |
||
35 | Mamlteam |
Елиминиран во 2 круг од Националниот куп. |
Рангиран 20 во лигата III.1. |
||
34 | Gateaos F.C. |
Место 5 во Лига Купот. |
Преместен во лигата III.1 од фудбалската асоцијација. |
||
Рангиран 12 во лигата III.7. |
||
33 | GUTI FC† |
Рангиран 17 во лигата III.7. |
32 | GUTI FC† |
Место 13 во Лига Купот. |
Рангиран 15 во лигата III.7. |
||
31 | GUTI FC† |
Место 12 во Лига Купот. |
Рангиран 14 во лигата III.7. |
||
30 | GUTI FC† |
Место 4 во Лига Купот. |
Рангиран 4 во лигата III.7. |
||
29 | VALDEFIERRO CD† |
Место 1 во Лига Купот. |
Рангиран 1 во лигата III.7. |
||
28 | VALDEFIERRO CD† |
Елиминиран во 2 круг од Националниот куп. |
Место 7 во Лига Купот. |
||
Место 257 во Супер Лига Купот. |
||
Преместен во лигата III.7 од фудбалската асоцијација. |
||
Рангиран 4 во лигата III.2. |
||
27 | VALDEFIERRO CD |
Елиминиран во 1 круг од Националниот куп. |
Место 1 во Лига Купот. |
||
Рангиран 12 во лигата III.2. |