Masa:

Komunikasi
Public account
  Zon PRO
1138 kredit
Beli kredit
Anda berada di dalam akaun orang ramai. Jika anda ingin bermain permainan ini atau sertai perbincangan, anda harus daftar masuk. Jika anda pengguna baru, anda mesti mendaftar terlebih dahulu.

  Piala Pemenang

824,303,096
Laman PPM rasmi di Facebook
Berikan 'Like' kepada halaman Facebook dan dapatkan berita terkini sebelum yang lain dapat.
Perlawanan seterusnya
TJ DRUZSTEVNÍK LADIČKOVCE
Perlawanan liga
27.02.2020 18:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

  Wilayah:
Kumpulan:   Musim:

Kumpulan 1

Tarikh Pasukan tuan rumah Pasukan Lawan Skor
18.12.2019 Bulgaria Lazionalism Sepanyol Clube Esportivo Saudade† 0:0
18.12.2019 Poland KS Sokół Katowice Serbia FK Veterani 0:0
25.12.2019 Sepanyol Clube Esportivo Saudade† Serbia FK Veterani 5:1
25.12.2019 Bulgaria Lazionalism Poland KS Sokół Katowice 0:2
01.01.2020 Poland KS Sokół Katowice Sepanyol Clube Esportivo Saudade† 3:0
01.01.2020 Serbia FK Veterani Bulgaria Lazionalism 2:0
08.01.2020 Sepanyol Clube Esportivo Saudade† Bulgaria Lazionalism 2:0
08.01.2020 Serbia FK Veterani Poland KS Sokół Katowice 0:0
15.01.2020 Serbia FK Veterani Sepanyol Clube Esportivo Saudade† 2:0
15.01.2020 Poland KS Sokół Katowice Bulgaria Lazionalism 2:0
22.01.2020 Sepanyol Clube Esportivo Saudade† Poland KS Sokół Katowice 2:2
22.01.2020 Bulgaria Lazionalism Serbia FK Veterani 4:1

Kumpulan 2

Tarikh Pasukan tuan rumah Pasukan Lawan Skor
18.12.2019 Itali John Smith Austria FC Tirol Innsbruck 3:1
18.12.2019 Poland Los Rojiblancos Serbia Bonjito 0:0
25.12.2019 Austria FC Tirol Innsbruck Serbia Bonjito 3:1
25.12.2019 Itali John Smith Poland Los Rojiblancos 7:0
01.01.2020 Poland Los Rojiblancos Austria FC Tirol Innsbruck 2:1
01.01.2020 Serbia Bonjito Itali John Smith 1:1
08.01.2020 Austria FC Tirol Innsbruck Itali John Smith 2:0
08.01.2020 Serbia Bonjito Poland Los Rojiblancos 3:0
15.01.2020 Serbia Bonjito Austria FC Tirol Innsbruck 3:1
15.01.2020 Poland Los Rojiblancos Itali John Smith 2:2
22.01.2020 Austria FC Tirol Innsbruck Poland Los Rojiblancos 2:0
22.01.2020 Itali John Smith Serbia Bonjito 3:1

Kumpulan 3

Tarikh Pasukan tuan rumah Pasukan Lawan Skor
18.12.2019 Croatia Progresivci Portugal Boavista2012FC 4:1
18.12.2019 Poland Grande Milano Belanda SV Hector 6:0
25.12.2019 Portugal Boavista2012FC Belanda SV Hector 6:0
25.12.2019 Croatia Progresivci Poland Grande Milano 2:1
01.01.2020 Poland Grande Milano Portugal Boavista2012FC 4:0
01.01.2020 Belanda SV Hector Croatia Progresivci 0:1
08.01.2020 Portugal Boavista2012FC Croatia Progresivci 1:0
08.01.2020 Belanda SV Hector Poland Grande Milano 1:3
15.01.2020 Belanda SV Hector Portugal Boavista2012FC 1:1
15.01.2020 Poland Grande Milano Croatia Progresivci 2:1
22.01.2020 Portugal Boavista2012FC Poland Grande Milano 0:1
22.01.2020 Croatia Progresivci Belanda SV Hector 3:0

Kumpulan 4

Tarikh Pasukan tuan rumah Pasukan Lawan Skor
18.12.2019 Jerman TSV Isernhagen III Belgium VC BRUGGE 1:0
18.12.2019 Hungary Fantastic Romania fulgerul sf.ilie 3:0
25.12.2019 Belgium VC BRUGGE Romania fulgerul sf.ilie 3:1
25.12.2019 Jerman TSV Isernhagen III Hungary Fantastic 1:1
01.01.2020 Hungary Fantastic Belgium VC BRUGGE 1:0
01.01.2020 Romania fulgerul sf.ilie Jerman TSV Isernhagen III 0:1
08.01.2020 Belgium VC BRUGGE Jerman TSV Isernhagen III 0:3
08.01.2020 Romania fulgerul sf.ilie Hungary Fantastic 2:2
15.01.2020 Romania fulgerul sf.ilie Belgium VC BRUGGE 3:0
15.01.2020 Hungary Fantastic Jerman TSV Isernhagen III 2:1
22.01.2020 Belgium VC BRUGGE Hungary Fantastic 3:2
22.01.2020 Jerman TSV Isernhagen III Romania fulgerul sf.ilie 1:1

Kumpulan 5

Tarikh Pasukan tuan rumah Pasukan Lawan Skor
18.12.2019 Jerman Excelsior Hamburg Mundial Sweden FC Tompa 3:2
18.12.2019 Perancis Harare Caracals Latvia LĪKĀS KĀJAS 2:0
25.12.2019 Sweden FC Tompa Latvia LĪKĀS KĀJAS 0:0
25.12.2019 Jerman Excelsior Hamburg Mundial Perancis Harare Caracals 6:0
01.01.2020 Perancis Harare Caracals Sweden FC Tompa 6:0
01.01.2020 Latvia LĪKĀS KĀJAS Jerman Excelsior Hamburg Mundial 2:2
08.01.2020 Sweden FC Tompa Jerman Excelsior Hamburg Mundial 0:5
08.01.2020 Latvia LĪKĀS KĀJAS Perancis Harare Caracals 0:0
15.01.2020 Latvia LĪKĀS KĀJAS Sweden FC Tompa 1:0
15.01.2020 Perancis Harare Caracals Jerman Excelsior Hamburg Mundial 1:3
22.01.2020 Sweden FC Tompa Perancis Harare Caracals 0:2
22.01.2020 Jerman Excelsior Hamburg Mundial Latvia LĪKĀS KĀJAS 1:0

Kumpulan 6

Tarikh Pasukan tuan rumah Pasukan Lawan Skor
18.12.2019 Croatia Carica Portugal Sport Seixal Benfica 1:3
18.12.2019 Perancis AS Libourne Finland Pallohonka 1:0
25.12.2019 Portugal Sport Seixal Benfica Finland Pallohonka 2:0
25.12.2019 Croatia Carica Perancis AS Libourne 4:0
01.01.2020 Perancis AS Libourne Portugal Sport Seixal Benfica 2:0
01.01.2020 Finland Pallohonka Croatia Carica 0:1
08.01.2020 Portugal Sport Seixal Benfica Croatia Carica 1:1
08.01.2020 Finland Pallohonka Perancis AS Libourne 4:0
15.01.2020 Finland Pallohonka Portugal Sport Seixal Benfica 3:0
15.01.2020 Perancis AS Libourne Croatia Carica 0:2
22.01.2020 Portugal Sport Seixal Benfica Perancis AS Libourne 5:0
22.01.2020 Croatia Carica Finland Pallohonka 2:0

Kumpulan 7

Tarikh Pasukan tuan rumah Pasukan Lawan Skor
18.12.2019 Slovakia FC Pišta Portugal Milheiroense F. C. 2:0
18.12.2019 Republik Czech fc koubic Latvia Bears Babite 3:2
25.12.2019 Portugal Milheiroense F. C. Latvia Bears Babite 1:0
25.12.2019 Slovakia FC Pišta Republik Czech fc koubic 3:0
01.01.2020 Republik Czech fc koubic Portugal Milheiroense F. C. 2:0
01.01.2020 Latvia Bears Babite Slovakia FC Pišta 3:1
08.01.2020 Portugal Milheiroense F. C. Slovakia FC Pišta 1:4
08.01.2020 Latvia Bears Babite Republik Czech fc koubic 4:1
15.01.2020 Latvia Bears Babite Portugal Milheiroense F. C. 1:0
15.01.2020 Republik Czech fc koubic Slovakia FC Pišta 2:3
22.01.2020 Portugal Milheiroense F. C. Republik Czech fc koubic 1:3
22.01.2020 Slovakia FC Pišta Latvia Bears Babite 2:4

Kumpulan 8

Tarikh Pasukan tuan rumah Pasukan Lawan Skor
18.12.2019 Bulgaria S.S.C. NAPOLI Switzerland eglise36 4:2
18.12.2019 Ireland 1898 FC TATRAN PREŠOV Finland FC loppi team 1:2
25.12.2019 Switzerland eglise36 Finland FC loppi team 1:0
25.12.2019 Bulgaria S.S.C. NAPOLI Ireland 1898 FC TATRAN PREŠOV 1:0
01.01.2020 Ireland 1898 FC TATRAN PREŠOV Switzerland eglise36 3:0
01.01.2020 Finland FC loppi team Bulgaria S.S.C. NAPOLI 2:1
08.01.2020 Switzerland eglise36 Bulgaria S.S.C. NAPOLI 0:2
08.01.2020 Finland FC loppi team Ireland 1898 FC TATRAN PREŠOV 1:0
15.01.2020 Finland FC loppi team Switzerland eglise36 4:0
15.01.2020 Ireland 1898 FC TATRAN PREŠOV Bulgaria S.S.C. NAPOLI 0:2
22.01.2020 Switzerland eglise36 Ireland 1898 FC TATRAN PREŠOV 3:0
22.01.2020 Bulgaria S.S.C. NAPOLI Finland FC loppi team 1:1

Kumpulan 9

Tarikh Pasukan tuan rumah Pasukan Lawan Skor
18.12.2019 Slovakia FC FaCHmani Estonia FC Potomac 3:0
18.12.2019 Hungary Southampton BOOM Serbia Spartanci013 2:1
25.12.2019 Estonia FC Potomac Serbia Spartanci013 0:0
25.12.2019 Slovakia FC FaCHmani Hungary Southampton BOOM 3:1
01.01.2020 Hungary Southampton BOOM Estonia FC Potomac 4:0
01.01.2020 Serbia Spartanci013 Slovakia FC FaCHmani 0:1
08.01.2020 Estonia FC Potomac Slovakia FC FaCHmani 2:2
08.01.2020 Serbia Spartanci013 Hungary Southampton BOOM 0:1
15.01.2020 Serbia Spartanci013 Estonia FC Potomac 3:0
15.01.2020 Hungary Southampton BOOM Slovakia FC FaCHmani 3:0
22.01.2020 Estonia FC Potomac Hungary Southampton BOOM 0:2
22.01.2020 Slovakia FC FaCHmani Serbia Spartanci013 3:0

Kumpulan 10

Tarikh Pasukan tuan rumah Pasukan Lawan Skor
18.12.2019 Itali F.C.REAL ZORRO Sweden aik ohamn 2:2
18.12.2019 Ukraine Roman Greece A.E.K. 2:0
25.12.2019 Sweden aik ohamn Greece A.E.K. 1:0
25.12.2019 Itali F.C.REAL ZORRO Ukraine Roman 0:0
01.01.2020 Ukraine Roman Sweden aik ohamn 1:1
01.01.2020 Greece A.E.K. Itali F.C.REAL ZORRO 3:2
08.01.2020 Sweden aik ohamn Itali F.C.REAL ZORRO 1:0
08.01.2020 Greece A.E.K. Ukraine Roman 3:0
15.01.2020 Greece A.E.K. Sweden aik ohamn 4:1
15.01.2020 Ukraine Roman Itali F.C.REAL ZORRO 3:0
22.01.2020 Sweden aik ohamn Ukraine Roman 1:0
22.01.2020 Itali F.C.REAL ZORRO Greece A.E.K. 0:2

Kumpulan 11

Tarikh Pasukan tuan rumah Pasukan Lawan Skor
18.12.2019 Slovakia Moroms Ladies Lithuania FC Sensacija 4:2
18.12.2019 Republik Czech Paleo l s.k. Romania Terra Berladensis 0:0
25.12.2019 Lithuania FC Sensacija Romania Terra Berladensis 4:4
25.12.2019 Slovakia Moroms Ladies Republik Czech Paleo l s.k. 1:0
01.01.2020 Republik Czech Paleo l s.k. Lithuania FC Sensacija 3:0
01.01.2020 Romania Terra Berladensis Slovakia Moroms Ladies 3:0
08.01.2020 Lithuania FC Sensacija Slovakia Moroms Ladies 0:1
08.01.2020 Romania Terra Berladensis Republik Czech Paleo l s.k. 1:1
15.01.2020 Romania Terra Berladensis Lithuania FC Sensacija 2:0
15.01.2020 Republik Czech Paleo l s.k. Slovakia Moroms Ladies 1:1
22.01.2020 Lithuania FC Sensacija Republik Czech Paleo l s.k. 0:1
22.01.2020 Slovakia Moroms Ladies Romania Terra Berladensis 2:1

Kumpulan 12

Tarikh Pasukan tuan rumah Pasukan Lawan Skor
18.12.2019 Jerman TSV Nittenau Turki BOZKURT 1:2
18.12.2019 Republik Czech SK Srbínská Slavia Greece Skoda Xanthi FC 0:0
25.12.2019 Turki BOZKURT Greece Skoda Xanthi FC 2:0
25.12.2019 Jerman TSV Nittenau Republik Czech SK Srbínská Slavia 0:1
01.01.2020 Republik Czech SK Srbínská Slavia Turki BOZKURT 0:3
01.01.2020 Greece Skoda Xanthi FC Jerman TSV Nittenau 1:1
08.01.2020 Turki BOZKURT Jerman TSV Nittenau 1:0
08.01.2020 Greece Skoda Xanthi FC Republik Czech SK Srbínská Slavia 2:1
15.01.2020 Greece Skoda Xanthi FC Turki BOZKURT 0:1
15.01.2020 Republik Czech SK Srbínská Slavia Jerman TSV Nittenau 1:1
22.01.2020 Turki BOZKURT Republik Czech SK Srbínská Slavia 1:2
22.01.2020 Jerman TSV Nittenau Greece Skoda Xanthi FC 1:0

Kumpulan 13

Tarikh Pasukan tuan rumah Pasukan Lawan Skor
18.12.2019 Rusia Zvezda Belarus FC Zank 3:0
18.12.2019 Israel Yuvalush England FC Red`s 1:0
25.12.2019 Belarus FC Zank England FC Red`s 2:0
25.12.2019 Rusia Zvezda Israel Yuvalush 2:0
01.01.2020 Israel Yuvalush Belarus FC Zank 4:0
01.01.2020 England FC Red`s Rusia Zvezda 0:4
08.01.2020 Belarus FC Zank Rusia Zvezda 0:0
08.01.2020 England FC Red`s Israel Yuvalush 0:5
15.01.2020 England FC Red`s Belarus FC Zank 0:4
15.01.2020 Israel Yuvalush Rusia Zvezda 3:1
22.01.2020 Belarus FC Zank Israel Yuvalush 1:2
22.01.2020 Rusia Zvezda England FC Red`s 3:1

Kumpulan 14

Tarikh Pasukan tuan rumah Pasukan Lawan Skor
18.12.2019 Bulgaria NikoGiants Austria FC Deswirdnix 2010 1:1
18.12.2019 Itali Arci Le Pescine Slovenia polzelski tigri 3:0
25.12.2019 Austria FC Deswirdnix 2010 Slovenia polzelski tigri 3:1
25.12.2019 Bulgaria NikoGiants Itali Arci Le Pescine 3:1
01.01.2020 Itali Arci Le Pescine Austria FC Deswirdnix 2010 2:0
01.01.2020 Slovenia polzelski tigri Bulgaria NikoGiants 2:1
08.01.2020 Austria FC Deswirdnix 2010 Bulgaria NikoGiants 0:0
08.01.2020 Slovenia polzelski tigri Itali Arci Le Pescine 1:2
15.01.2020 Slovenia polzelski tigri Austria FC Deswirdnix 2010 1:1
15.01.2020 Itali Arci Le Pescine Bulgaria NikoGiants 4:0
22.01.2020 Austria FC Deswirdnix 2010 Itali Arci Le Pescine 0:0
22.01.2020 Bulgaria NikoGiants Slovenia polzelski tigri 2:0

Kumpulan 15

Tarikh Pasukan tuan rumah Pasukan Lawan Skor
18.12.2019 Rusia КВЕБЕК Sepanyol becillarock c.f. 2:2
18.12.2019 Itali Rutti di Mare Latvia superzvans 2:1
25.12.2019 Sepanyol becillarock c.f. Latvia superzvans 1:0
25.12.2019 Rusia КВЕБЕК Itali Rutti di Mare 3:3
01.01.2020 Itali Rutti di Mare Sepanyol becillarock c.f. 0:1
01.01.2020 Latvia superzvans Rusia КВЕБЕК 2:2
08.01.2020 Sepanyol becillarock c.f. Rusia КВЕБЕК 1:1
08.01.2020 Latvia superzvans Itali Rutti di Mare 4:1
15.01.2020 Latvia superzvans Sepanyol becillarock c.f. 1:1
15.01.2020 Itali Rutti di Mare Rusia КВЕБЕК 2:1
22.01.2020 Sepanyol becillarock c.f. Itali Rutti di Mare 0:0
22.01.2020 Rusia КВЕБЕК Latvia superzvans 3:2

Kumpulan 16

Tarikh Pasukan tuan rumah Pasukan Lawan Skor
18.12.2019 Slovakia jb svit Bosnia dan Herzegovina Los Blancos CF 4:0
18.12.2019 Hungary LIVERPOOL FC 1982 England FC SHAMMICKITE UNITED 3:0
25.12.2019 Bosnia dan Herzegovina Los Blancos CF England FC SHAMMICKITE UNITED 10:1
25.12.2019 Slovakia jb svit Hungary LIVERPOOL FC 1982 1:1
01.01.2020 Hungary LIVERPOOL FC 1982 Bosnia dan Herzegovina Los Blancos CF 3:0
01.01.2020 England FC SHAMMICKITE UNITED Slovakia jb svit 0:3
08.01.2020 Bosnia dan Herzegovina Los Blancos CF Slovakia jb svit 0:3
08.01.2020 England FC SHAMMICKITE UNITED Hungary LIVERPOOL FC 1982 1:4
15.01.2020 England FC SHAMMICKITE UNITED Bosnia dan Herzegovina Los Blancos CF 0:2
15.01.2020 Hungary LIVERPOOL FC 1982 Slovakia jb svit 1:1
22.01.2020 Bosnia dan Herzegovina Los Blancos CF Hungary LIVERPOOL FC 1982 1:0
22.01.2020 Slovakia jb svit England FC SHAMMICKITE UNITED 9:0
Nota: Kehilangan perlawanan pusingan awal yang dibuat selepas playoff yang telah dirancang tidak diambil kira. Perlawanan playoff tidak boleh ditarik balik atas sebab-sebab teknikal.


LOG: soccer_calendar