Masa:

Komunikasi
Public account
  Zon PRO
1324 kredit
Beli kredit
Anda berada di dalam akaun orang ramai. Jika anda ingin bermain permainan ini atau sertai perbincangan, anda harus daftar masuk. Jika anda pengguna baru, anda mesti mendaftar terlebih dahulu.

  Piala Pemenang

934,256,056
Laman PPM rasmi di Facebook
Berikan 'Like' kepada halaman Facebook dan dapatkan berita terkini sebelum yang lain dapat.
Perlawanan seterusnya
FC Nižný Klátov
Perlawanan liga
01.08.2021 18:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

  Wilayah:

Musim:

Hari perlawanan Pasukan tuan rumah Pasukan Lawan Skor
1st leg Slovakia Moroms Ladies Sweden Beda FC 1:1
2nd leg Sweden Beda FC Slovakia Moroms Ladies 2:2
1st leg Jerman HS Hansa Poland FC Kaktusy Augustów 6:0
2nd leg Poland FC Kaktusy Augustów Jerman HS Hansa 0:1
1st leg Itali bastard† Austria FC Deswirdnix 2010 6:0
2nd leg Austria FC Deswirdnix 2010 Itali bastard† 0:5
1st leg Republik Czech fB5 Smolnice Slovenia NK IMOVICA 4:1
2nd leg Slovenia NK IMOVICA Republik Czech fB5 Smolnice 0:0
1st leg Bulgaria FC Chobanite Greece ermhs mandras 4:1
2nd leg Greece ermhs mandras Bulgaria FC Chobanite 4:2
1st leg Slovakia ALKOHOL ŽILINA Serbia Tamnava FK 4:1
2nd leg Serbia Tamnava FK Slovakia ALKOHOL ŽILINA 1:2
1st leg Bulgaria red dragon England FC Liverpool NEW 5:0
2nd leg England FC Liverpool NEW Bulgaria red dragon 0:1
1st leg Finland FC loppi team Serbia Momci iz Palanke 1:1
2nd leg Serbia Momci iz Palanke Finland FC loppi team 0:1
1st leg Republik Czech FC Crazy M Střezov Estonia DeFendersPlus 6:0
2nd leg Estonia DeFendersPlus Republik Czech FC Crazy M Střezov 0:4
1st leg Turki Angry Birds Wales The Flown Canaries 0:1
2nd leg Wales The Flown Canaries Turki Angry Birds 0:2
1st leg Slovenia FC Stock84† Belgium SeMTeX 2:0
2nd leg Belgium SeMTeX Slovenia FC Stock84† 1:3
1st leg Norway Robbie Fowler FC Belarus FC BATE Borisov 7:0
2nd leg Belarus FC BATE Borisov Norway Robbie Fowler FC 1:3
1st leg Hungary Real Madrid All Star Switzerland VanBasten88 0:1
2nd leg Switzerland VanBasten88 Hungary Real Madrid All Star 2:0
1st leg Sepanyol Keik team Portugal Boavista2012FC† 2:0
2nd leg Portugal Boavista2012FC† Sepanyol Keik team 0:6
1st leg Sepanyol Capgrossos Mataró Perancis Harare Caracals 1:0
2nd leg Perancis Harare Caracals Sepanyol Capgrossos Mataró 3:1
1st leg Jerman Excelsior Hamburg Mundial Greece DRAPETES 4:1
2nd leg Greece DRAPETES Jerman Excelsior Hamburg Mundial 0:5
1st leg Hungary 1910 Diósgyőr FC Belarus The Frozen Hearts Vitebsk 3:0
2nd leg Belarus The Frozen Hearts Vitebsk Hungary 1910 Diósgyőr FC 4:0
1st leg Sweden Mellansels bolltrollare Poland Silesia Team 0:3
2nd leg Poland Silesia Team Sweden Mellansels bolltrollare 6:0
1st leg Croatia -Manchester United- Rusia MOLOT YROSLAVL 2:1
2nd leg Rusia MOLOT YROSLAVL Croatia -Manchester United- 1:2
1st leg Rusia FC Dynamo Moscow™ Latvia FC STINGERSS 4:1
2nd leg Latvia FC STINGERSS Rusia FC Dynamo Moscow™ 0:1
1st leg Belanda Sparta Rotterdam Finland Niittymaa United 0:0
2nd leg Finland Niittymaa United Belanda Sparta Rotterdam 1:0
1st leg Poland KP Karkonoscy Górale Switzerland eglise36 4:2
2nd leg Switzerland eglise36 Poland KP Karkonoscy Górale 0:1
1st leg Belanda vv helden Itali TERRACINA RDG 3:0
2nd leg Itali TERRACINA RDG Belanda vv helden 0:1
1st leg Romania Turúl† Bosnia dan Herzegovina FC Cerik 2:0
2nd leg Bosnia dan Herzegovina FC Cerik Romania Turúl† 6:0
1st leg Belgium trapper Lithuania FC Judoshiai 3:1
2nd leg Lithuania FC Judoshiai Belgium trapper 1:2
1st leg England Mayfair Fc Turki BOZKURT 0:0
2nd leg Turki BOZKURT England Mayfair Fc 4:0
1st leg Portugal FC Sampaio Ukraine Dynamo Hoshcha 0:1
2nd leg Ukraine Dynamo Hoshcha Portugal FC Sampaio 2:0
1st leg Itali GS Lecce Estonia FC Superstars! 3:0
2nd leg Estonia FC Superstars! Itali GS Lecce 1:5
1st leg Romania Yoker Lithuania Nadruvis 2 1:0
2nd leg Lithuania Nadruvis 2 Romania Yoker 2:1
1st leg Latvia FK Diesel Croatia Nk Poker Master 0:3
2nd leg Croatia Nk Poker Master Latvia FK Diesel 4:1
1st leg Ukraine F.C. Kopanja Austria FC Tirol Innsbruck 0:0
2nd leg Austria FC Tirol Innsbruck Ukraine F.C. Kopanja 2:3
1st leg Bosnia dan Herzegovina APOTEKA ROSULJE Perancis AS Saint-Etienne 5:0
2nd leg Perancis AS Saint-Etienne Bosnia dan Herzegovina APOTEKA ROSULJE 5:1


LOG: soccer_calendar