Masa:

Komunikasi
Public account
  Zon PRO
1292 kredit
Beli kredit
Anda berada di dalam akaun orang ramai. Jika anda ingin bermain permainan ini atau sertai perbincangan, anda harus daftar masuk. Jika anda pengguna baru, anda mesti mendaftar terlebih dahulu.

  Kewangan

893,691,806
Dapatkan kredit secara percuma!
Perlawanan seterusnya
FC JD
Perlawanan liga
19.01.2021 18:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Seksyen ini akan memberikan anda gambaran keseluruhan kewangan pasukan anda. Anda boleh lihat di sini analisis terperinci mengenai pendapatan dan perbelanjaan kelab. semenjak ekonomi adalah asas operasi setiap kelab, ia adalah perlu untuk memeriksa halaman ini dengan kerap dan teliti untuk merancang hasil dan perbelanjaan. Beberapa pendapatan seperti yang dari penaja umum, ditambah hanya sekali seminggu - pada hari Rabu.


HasilHari iniSemalamMingguMusimJumlah
Jualan tiket0291,30005,072,000236,172,500
Penaja umum0008,555,390630,739,150
Penaja media000489,25036,142,706
Jualan cenderamata01,035034,7403,466,289
Penyewaan VIP lounge00000
Jualan pemain000083,364,735
Jualan staf00000
Duit hadiah untuk ranking0000121,425,679
Duit hadiah untuk statistik0000248,114
Lain00001,181,651,540
Jumlah0292,335014,151,3802,293,210,713

PerbelanjaanHari iniSemalamMingguMusimJumlah
Gaji pemain19,26519,26519,2651,367,815128,905,840
Gaji staf00004,513
Penyelenggaraan kemudahan3,7443,7443,744312,53117,027,148
Penyeggaraan stadium8,66821,3238,668701,16435,429,017
Pembinaan000031,720,000
Perolehan pemain00009,126,481
Perolehan staf0000275,000
Kemajuan bayaran pinjaman0000167,510,739
Denda00000
Ganti rugi0000213,869
Lain00001,009,306,300
Jumlah31,67744,33231,6772,381,5101,399,518,907

Untung/rugi -31,677248,003-31,67711,769,870893,691,806


LOG: soccer_calendar