Masa:

Komunikasi
Public account
  Zon PRO
1194 kredit
Beli kredit
Anda berada di dalam akaun orang ramai. Jika anda ingin bermain permainan ini atau sertai perbincangan, anda harus daftar masuk. Jika anda pengguna baru, anda mesti mendaftar terlebih dahulu.

  Kewangan

853,742,036
Laman PPM rasmi di Facebook
Berikan 'Like' kepada halaman Facebook dan dapatkan berita terkini sebelum yang lain dapat.
Perlawanan seterusnya
FC Halmeš
Perlawanan liga
02.07.2020 18:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Seksyen ini akan memberikan anda gambaran keseluruhan kewangan pasukan anda. Anda boleh lihat di sini analisis terperinci mengenai pendapatan dan perbelanjaan kelab. semenjak ekonomi adalah asas operasi setiap kelab, ia adalah perlu untuk memeriksa halaman ini dengan kerap dan teliti untuk merancang hasil dan perbelanjaan. Beberapa pendapatan seperti yang dari penaja umum, ditambah hanya sekali seminggu - pada hari Rabu.


HasilHari iniSemalamMingguMusimJumlah
Jualan tiket00243,9009,490,200223,894,400
Penaja umum0933,165933,16513,064,310605,935,046
Penaja media052,61652,616736,62434,606,864
Jualan cenderamata00930729,1103,371,367
Penyewaan VIP lounge00000
Jualan pemain000083,364,735
Jualan staf00000
Duit hadiah untuk ranking0000113,603,612
Duit hadiah untuk statistik0000248,114
Lain00001,181,651,540
Jumlah0985,7811,230,61124,020,2442,246,675,678

PerbelanjaanHari iniSemalamMingguMusimJumlah
Gaji pemain16,70316,70366,8121,586,785125,161,578
Gaji staf00004,513
Penyelenggaraan kemudahan3,7443,74424,676441,16716,127,647
Penyeggaraan stadium8,6688,66834,672921,77733,487,515
Pembinaan000031,720,000
Perolehan pemain00009,126,481
Perolehan staf0000275,000
Kemajuan bayaran pinjaman0000167,510,739
Denda00000
Ganti rugi0000213,869
Lain00001,009,306,300
Jumlah29,11529,115126,1602,949,7291,392,933,642

Untung/rugi -29,115956,6661,104,45121,070,515853,742,036


LOG: soccer_calendar