Masa:

Komunikasi
Public account
  Zon PRO
1129 kredit
Beli kredit
Anda berada di dalam akaun orang ramai. Jika anda ingin bermain permainan ini atau sertai perbincangan, anda harus daftar masuk. Jika anda pengguna baru, anda mesti mendaftar terlebih dahulu.

  Kewangan

792,924,933
Laman PPM rasmi di Facebook
Berikan 'Like' kepada halaman Facebook dan dapatkan berita terkini sebelum yang lain dapat.
Perlawanan seterusnya
MFK Snina
Perlawanan liga
19.09.2019 18:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Seksyen ini akan memberikan anda gambaran keseluruhan kewangan pasukan anda. Anda boleh lihat di sini analisis terperinci mengenai pendapatan dan perbelanjaan kelab. semenjak ekonomi adalah asas operasi setiap kelab, ia adalah perlu untuk memeriksa halaman ini dengan kerap dan teliti untuk merancang hasil dan perbelanjaan. Beberapa pendapatan seperti yang dari penaja umum, ditambah hanya sekali seminggu - pada hari Rabu.


HasilHari iniSemalamMingguMusimJumlah
Jualan tiket0002,928,400202,640,800
Penaja umum958,1140958,1144,790,570568,818,698
Penaja media49,217049,217246,08532,396,805
Jualan cenderamata0006,1102,578,932
Penyewaan VIP lounge00000
Jualan pemain000083,364,735
Jualan staf00000
Duit hadiah untuk ranking0000105,326,522
Duit hadiah untuk statistik0000248,114
Lain00001,181,651,540
Jumlah1,007,33101,007,3317,971,1652,177,026,146

PerbelanjaanHari iniSemalamMingguMusimJumlah
Gaji pemain15,18815,18845,564470,828120,449,589
Gaji staf00004,513
Penyelenggaraan kemudahan3,7443,74411,232135,17414,799,923
Penyeggaraan stadium8,66821,25338,589293,26030,694,799
Pembinaan000031,720,000
Perolehan pemain00009,126,481
Perolehan staf0000275,000
Kemajuan bayaran pinjaman0000167,510,739
Denda00000
Ganti rugi0000213,869
Lain00001,009,306,300
Jumlah27,60040,18595,385899,2621,384,101,213

Untung/rugi 979,731-40,185911,9467,071,903792,924,933


LOG: soccer_calendar