Masa:

Komunikasi
Public account
  Zon PRO
1280 kredit
Beli kredit
Anda berada di dalam akaun orang ramai. Jika anda ingin bermain permainan ini atau sertai perbincangan, anda harus daftar masuk. Jika anda pengguna baru, anda mesti mendaftar terlebih dahulu.

  Kewangan

875,014,241
Kedai PPM
Perlawanan seterusnya
FC mengvaji
Perlawanan liga
20.10.2020 18:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Seksyen ini akan memberikan anda gambaran keseluruhan kewangan pasukan anda. Anda boleh lihat di sini analisis terperinci mengenai pendapatan dan perbelanjaan kelab. semenjak ekonomi adalah asas operasi setiap kelab, ia adalah perlu untuk memeriksa halaman ini dengan kerap dan teliti untuk merancang hasil dan perbelanjaan. Beberapa pendapatan seperti yang dari penaja umum, ditambah hanya sekali seminggu - pada hari Rabu.


HasilHari iniSemalamMingguMusimJumlah
Jualan tiket0006,097,500230,583,700
Penaja umum00011,685,687619,487,063
Penaja media000764,85535,476,951
Jualan cenderamata00056,1323,429,734
Penyewaan VIP lounge00000
Jualan pemain000083,364,735
Jualan staf00000
Duit hadiah untuk ranking0000117,279,860
Duit hadiah untuk statistik0000248,114
Lain00001,181,651,540
Jumlah00018,604,1742,271,521,697

PerbelanjaanHari iniSemalamMingguMusimJumlah
Gaji pemain18,31718,31736,6341,703,481127,174,834
Gaji staf00004,513
Penyelenggaraan kemudahan3,7443,7447,488424,22516,625,716
Penyeggaraan stadium8,6688,66817,336889,58534,550,004
Pembinaan000031,720,000
Perolehan pemain00009,126,481
Perolehan staf0000275,000
Kemajuan bayaran pinjaman0000167,510,739
Denda00000
Ganti rugi0000213,869
Lain00001,009,306,300
Jumlah30,72930,72961,4583,017,2911,396,507,456

Untung/rugi -30,729-30,729-61,45815,586,883875,014,241


LOG: soccer_calendar