Masa:

Komunikasi
Public account
  Zon PRO
1138 kredit
Beli kredit
Anda berada di dalam akaun orang ramai. Jika anda ingin bermain permainan ini atau sertai perbincangan, anda harus daftar masuk. Jika anda pengguna baru, anda mesti mendaftar terlebih dahulu.

  Kewangan

823,184,004
Kedai PPM
Perlawanan seterusnya
Nova Ves HotSpurs
Perlawanan liga
25.02.2020 18:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Seksyen ini akan memberikan anda gambaran keseluruhan kewangan pasukan anda. Anda boleh lihat di sini analisis terperinci mengenai pendapatan dan perbelanjaan kelab. semenjak ekonomi adalah asas operasi setiap kelab, ia adalah perlu untuk memeriksa halaman ini dengan kerap dan teliti untuk merancang hasil dan perbelanjaan. Beberapa pendapatan seperti yang dari penaja umum, ditambah hanya sekali seminggu - pada hari Rabu.


HasilHari iniSemalamMingguMusimJumlah
Jualan tiket00335,6005,478,000212,521,700
Penaja umum00844,5499,290,039588,647,991
Penaja media0058,253640,78333,578,975
Jualan cenderamata001,10041,4802,635,742
Penyewaan VIP lounge00000
Jualan pemain000083,364,735
Jualan staf00000
Duit hadiah untuk ranking0000109,433,185
Duit hadiah untuk statistik0000248,114
Lain00001,181,651,540
Jumlah001,239,50215,450,3022,212,081,982

PerbelanjaanHari iniSemalamMingguMusimJumlah
Gaji pemain16,70316,703116,9211,286,131122,990,188
Gaji staf00004,513
Penyelenggaraan kemudahan13,7533,74436,217355,17815,526,625
Penyeggaraan stadium8,6688,66873,774751,93032,224,263
Pembinaan000031,720,000
Perolehan pemain00009,126,481
Perolehan staf0000275,000
Kemajuan bayaran pinjaman0000167,510,739
Denda00000
Ganti rugi0000213,869
Lain00001,009,306,300
Jumlah39,12429,115226,9122,393,2391,388,897,978

Untung/rugi -39,124-29,1151,012,59013,057,063823,184,004


LOG: soccer_calendar