Masa:

Komunikasi
Public account
  Zon PRO
1324 kredit
Beli kredit
Anda berada di dalam akaun orang ramai. Jika anda ingin bermain permainan ini atau sertai perbincangan, anda harus daftar masuk. Jika anda pengguna baru, anda mesti mendaftar terlebih dahulu.

  Kewangan

934,256,056
Dapatkan kredit secara percuma!
Perlawanan seterusnya
FC Nižný Klátov
Perlawanan liga
01.08.2021 18:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Seksyen ini akan memberikan anda gambaran keseluruhan kewangan pasukan anda. Anda boleh lihat di sini analisis terperinci mengenai pendapatan dan perbelanjaan kelab. semenjak ekonomi adalah asas operasi setiap kelab, ia adalah perlu untuk memeriksa halaman ini dengan kerap dan teliti untuk merancang hasil dan perbelanjaan. Beberapa pendapatan seperti yang dari penaja umum, ditambah hanya sekali seminggu - pada hari Rabu.


HasilHari iniSemalamMingguMusimJumlah
Jualan tiket00251,5002,840,100247,464,050
Penaja umum001,224,8927,349,352657,354,424
Penaja media0074,020444,12037,678,584
Jualan cenderamata0084514,3523,533,543
Penyewaan VIP lounge00000
Jualan pemain000083,364,735
Jualan staf00000
Duit hadiah untuk ranking0000128,922,016
Duit hadiah untuk statistik0000248,114
Lain00001,181,651,540
Jumlah001,551,25710,647,9242,340,217,006

PerbelanjaanHari iniSemalamMingguMusimJumlah
Gaji pemain18,75218,752112,512768,832132,567,417
Gaji staf00004,513
Penyelenggaraan kemudahan3,7443,74422,464181,63717,916,295
Penyeggaraan stadium21,4078,66864,747403,45137,320,336
Pembinaan000031,720,000
Perolehan pemain00009,126,481
Perolehan staf0000275,000
Kemajuan bayaran pinjaman0000167,510,739
Denda00000
Ganti rugi0000213,869
Lain00001,009,306,300
Jumlah43,90331,164199,7231,353,9201,405,960,950

Untung/rugi -43,903-31,1641,351,5349,294,004934,256,056


LOG: soccer_calendar