Masa:

Komunikasi
Public account
  Zon PRO
1138 kredit
Beli kredit
Anda berada di dalam akaun orang ramai. Jika anda ingin bermain permainan ini atau sertai perbincangan, anda harus daftar masuk. Jika anda pengguna baru, anda mesti mendaftar terlebih dahulu.

  Kewangan

822,986,871
Dapatkan kredit secara percuma!
Perlawanan seterusnya
Rossoneri
Perlawanan liga
20.02.2020 18:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Seksyen ini akan memberikan anda gambaran keseluruhan kewangan pasukan anda. Anda boleh lihat di sini analisis terperinci mengenai pendapatan dan perbelanjaan kelab. semenjak ekonomi adalah asas operasi setiap kelab, ia adalah perlu untuk memeriksa halaman ini dengan kerap dan teliti untuk merancang hasil dan perbelanjaan. Beberapa pendapatan seperti yang dari penaja umum, ditambah hanya sekali seminggu - pada hari Rabu.


HasilHari iniSemalamMingguMusimJumlah
Jualan tiket0005,142,400212,186,100
Penaja umum844,5490844,5499,290,039588,647,991
Penaja media58,253058,253640,78333,578,975
Jualan cenderamata00040,3802,634,642
Penyewaan VIP lounge00000
Jualan pemain000083,364,735
Jualan staf00000
Duit hadiah untuk ranking0000109,433,185
Duit hadiah untuk statistik0000248,114
Lain00001,181,651,540
Jumlah902,8020902,80215,113,6022,211,745,282

PerbelanjaanHari iniSemalamMingguMusimJumlah
Gaji pemain16,70316,70350,1091,219,319122,923,376
Gaji staf00004,513
Penyelenggaraan kemudahan3,7443,74411,232330,19315,501,640
Penyeggaraan stadium8,6688,66826,004704,16032,176,493
Pembinaan000031,720,000
Perolehan pemain00009,126,481
Perolehan staf0000275,000
Kemajuan bayaran pinjaman0000167,510,739
Denda00000
Ganti rugi0000213,869
Lain00001,009,306,300
Jumlah29,11529,11587,3452,253,6721,388,758,411

Untung/rugi 873,687-29,115815,45712,859,930822,986,871


LOG: soccer_calendar