Masa:

Komunikasi
Public account
  Zon PRO
1283 kredit
Beli kredit
Anda berada di dalam akaun orang ramai. Jika anda ingin bermain permainan ini atau sertai perbincangan, anda harus daftar masuk. Jika anda pengguna baru, anda mesti mendaftar terlebih dahulu.

  Piala Pemenang

885,784,185
Dapatkan kredit secara percuma!
Perlawanan seterusnya
FC JD
Perlawanan liga
01.12.2020 18:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

  Wilayah:

  Kumpulan: Musim:

Kumpulan 1

Ked Pasukan MP W D L Pts GF:GA GD
1 Republik Czech Blažej Team 2 2 0 0 6 4:0 +4
2 England Mayfair Fc 2 1 0 1 3 2:1 +1
3 Portugal Boavista2012FC 2 0 1 1 1 0:2 -2
4 Poland Los Rojiblancos 2 0 1 1 1 0:3 -3

Kumpulan 2

Ked Pasukan MP W D L Pts GF:GA GD
1 Rusia Mr.Moroz 2 2 0 0 6 7:3 +4
2 Romania Turúl 2 1 0 1 3 3:2 +1
3 Hungary 18. kerületi Eagles 2 1 0 1 3 2:3 -1
4 Austria SV Werder Bremen e. V. 2 0 0 2 0 3:7 -4

Kumpulan 3

Ked Pasukan MP W D L Pts GF:GA GD
1 Norway Robbie Fowler FC 2 1 1 0 4 7:1 +6
2 Perancis julian grimau fc 2 1 1 0 4 4:3 +1
3 Serbia Империјал 2 0 1 1 1 3:4 -1
4 Greece Xamena Kormia 2 0 1 1 1 1:7 -6

Kumpulan 4

Ked Pasukan MP W D L Pts GF:GA GD
1 Republik Czech Arin Břeclav 2 2 0 0 6 5:0 +5
2 Latvia Palsams 2 1 1 0 4 2:1 +1
3 Hungary Fc InTeam 2 0 1 1 1 1:3 -2
4 Switzerland Die Moudis 2 0 0 2 0 0:4 -4

Kumpulan 5

Ked Pasukan MP W D L Pts GF:GA GD
1 Serbia FC Mutna Voda 2 2 0 0 6 6:2 +4
2 Jerman Excelsior Hamburg Mundial 2 1 0 1 3 3:3 0
3 Latvia superzvans 2 1 0 1 3 3:5 -2
4 Slovenia Whisky team† 2 0 0 2 0 2:4 -2

Kumpulan 6

Ked Pasukan MP W D L Pts GF:GA GD
1 Turki akabe 2 1 1 0 4 2:1 +1
2 Bulgaria LIVER_POOL 2 1 0 1 3 4:2 +2
3 Slovakia Moroms Ladies 2 1 0 1 3 2:1 +1
4 Portugal Damamipa 2 0 1 1 1 1:5 -4

Kumpulan 7

Ked Pasukan MP W D L Pts GF:GA GD
1 Rusia КВЕБЕК 2 2 0 0 6 9:0 +9
2 Croatia Plaćenici 2 1 1 0 4 6:0 +6
3 Hungary Arkrektor FC 2 0 1 1 1 0:4 -4
4 Turki TOZUDUMANAKATAR FC 2 0 0 2 0 0:11 -11

Kumpulan 8

Ked Pasukan MP W D L Pts GF:GA GD
1 Itali ALL BLACKS 2 2 0 0 6 4:1 +3
2 Romania kopacok 2 1 0 1 3 4:2 +2
3 Sweden aik ohamn 2 1 0 1 3 1:3 -2
4 Lithuania FC Judoshiai 2 0 0 2 0 0:3 -3

Kumpulan 9

Ked Pasukan MP W D L Pts GF:GA GD
1 Finland Niittymaa United 2 2 0 0 6 4:1 +3
2 Slovakia jb svit 2 1 0 1 3 6:2 +4
3 Latvia Vērgales COBRAS 2 1 0 1 3 1:2 -1
4 Belgium Colorado Rapids 2 0 0 2 0 0:6 -6

Kumpulan 10

Ked Pasukan MP W D L Pts GF:GA GD
1 Serbia FK Veterani 2 2 0 0 6 6:3 +3
2 Switzerland Dinamo St. Gallen 2 1 0 1 3 2:1 +1
3 Sweden Mellansels bolltrollare 2 1 0 1 3 3:4 -1
4 Slovakia FC FaCHmani 2 0 0 2 0 1:4 -3

Kumpulan 11

Ked Pasukan MP W D L Pts GF:GA GD
1 Republik Czech Paleo l s.k. 2 2 0 0 6 9:1 +8
2 Ukraine Mafanikio 2 1 0 1 3 6:3 +3
3 Belgium Spartak Lier 2 1 0 1 3 1:7 -6
4 Greece Skoda Xanthi FC 2 0 0 2 0 1:6 -5

Kumpulan 12

Ked Pasukan MP W D L Pts GF:GA GD
1 Croatia NK Mrcine 2 1 1 0 4 1:0 +1
2 Bulgaria Rushden utd 2 1 0 1 3 2:1 +1
3 Bosnia dan Herzegovina Los Blancos CF 2 0 2 0 2 2:2 0
4 Rusia Grand Vitara 2 0 1 1 1 2:4 -2

Kumpulan 13

Ked Pasukan MP W D L Pts GF:GA GD
1 Slovakia FC Ferki 2 2 0 0 6 4:1 +3
2 Turki Fenerbahçe SK 2 1 0 1 3 4:2 +2
3 Poland AC Szujkowo 2 1 0 1 3 4:2 +2
4 Portugal Sport Paredes e Benfica 2 0 0 2 0 0:7 -7

Kumpulan 14

Ked Pasukan MP W D L Pts GF:GA GD
1 Sepanyol Lucien 2 1 1 0 4 3:0 +3
2 Perancis Pyropolis Griphoenix 2 1 1 0 4 2:0 +2
3 Bulgaria red dragon 2 0 2 0 2 0:0 0
4 Estonia FC Tallinn 2 0 0 2 0 0:5 -5

Kumpulan 15

Ked Pasukan MP W D L Pts GF:GA GD
1 Sepanyol Gimnástica 2 2 0 0 6 9:0 +9
2 Jerman Hombrucher SV 2 1 1 0 4 8:0 +8
3 Finland Hellraisers 2 0 1 1 1 0:1 -1
4 Belanda Alpha Team 2 0 0 2 0 0:16 -16

Kumpulan 16

Ked Pasukan MP W D L Pts GF:GA GD
1 Ukraine FC BERISLAV 2 2 0 0 6 5:2 +3
2 Slovakia SC Tigers Myjava 2 1 0 1 3 4:3 +1
3 Greece A.E.K. 2 0 1 1 1 2:3 -1
4 Belarus Rushden and Diamonds 2 0 1 1 1 1:4 -3


LOG: soccer_calendar