Laiks:

Sazināšanās
Public account
  PRO zona
1138 kredīti
Pirkt kredītus
Šobrī Tu atrodies publiskajā profilā. Ja Tu gribi spēlēt šo spēli vai piedalīties diskusijā, Tev ir jāienāk spēlē caur savu profilu. Ja Tu esi jauns lietotājs, Tev no sākuma ir jāveic reģistrācija.

  Čempionu līga

822 142 299
Iegūsti kredītus par brīvu!
Nākamā spēle
Dynamo Lubica
Līgas spēle
18.02.2020 18:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

  Reģions:

Sezona:

Spēles diena Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
Pirmā spēle Krievija MiracleTeam Nīderlande The Paddies 0:0
Otrā spēle Nīderlande The Paddies Krievija MiracleTeam 0:5
Pirmā spēle Vācija HS Hansa Grieķija Xamena Kormia 3:0
Otrā spēle Grieķija Xamena Kormia Vācija HS Hansa 0:1
Pirmā spēle Slovākija FC Back-country Široké Beļģija Spartak Lier 7:1
Otrā spēle Beļģija Spartak Lier Slovākija FC Back-country Široké 2:1
Pirmā spēle Čehija FC Krokodýli Zviedrija Luton FC 1:0
Otrā spēle Zviedrija Luton FC Čehija FC Krokodýli 0:1
Pirmā spēle Latvija FK Liepājas Bohēmiķi Baltkrievija Strong Beaver 2:0
Otrā spēle Baltkrievija Strong Beaver Latvija FK Liepājas Bohēmiķi 0:2
Pirmā spēle Itālija bastard Šveice FC Reussdamm 2:0
Otrā spēle Šveice FC Reussdamm Itālija bastard 0:2
Pirmā spēle Serbija FK Pantelejci Šveice Fc Fribourg United† 6:0
Otrā spēle Šveice Fc Fribourg United† Serbija FK Pantelejci 1:5
Pirmā spēle Čehija Blažej Team Portugāle Benfica de Famalicão† 2:3
Otrā spēle Portugāle Benfica de Famalicão† Čehija Blažej Team 0:0
Pirmā spēle Polija koubiki Spānija Gimnástica 0:0
Otrā spēle Spānija Gimnástica Polija koubiki 1:0
Pirmā spēle Latvija Riga Saints F.C.† Portugāle FC Sampaio 3:1
Otrā spēle Portugāle FC Sampaio Latvija Riga Saints F.C.† 2:0
Pirmā spēle Ukraina Kh-Wings Zviedrija Lurifax FK 5:0
Otrā spēle Zviedrija Lurifax FK Ukraina Kh-Wings 1:0
Pirmā spēle Francija Black Dragon Bosnija un Hercogovina APOTEKA ROSULJE 1:0
Otrā spēle Bosnija un Hercogovina APOTEKA ROSULJE Francija Black Dragon 2:1
Pirmā spēle Ukraina Bandershtadt Anglija Gunners f.c 5:0
Otrā spēle Anglija Gunners f.c Ukraina Bandershtadt 2:2
Pirmā spēle Francija Espérance Paris FC Slovākija FC Ferki 5:0
Otrā spēle Slovākija FC Ferki Francija Espérance Paris FC 3:1
Pirmā spēle Horvātija SIOUXI Bulgārija Dinamo PFC 6:0
Otrā spēle Bulgārija Dinamo PFC Horvātija SIOUXI 3:1
Pirmā spēle Somija FC Laitikkala Horvātija NK OMEKŠIVAČ 2:0
Otrā spēle Horvātija NK OMEKŠIVAČ Somija FC Laitikkala 1:1
Pirmā spēle Somija Lähteelä Xpress Igaunija FC Superstars! 5:0
Otrā spēle Igaunija FC Superstars! Somija Lähteelä Xpress 0:2
Pirmā spēle Krievija Red Army Club Rumānija kopacok 5:0
Otrā spēle Rumānija kopacok Krievija Red Army Club 0:0
Pirmā spēle Bulgārija FC Chobanite Beļģija trapper 1:0
Otrā spēle Beļģija trapper Bulgārija FC Chobanite 0:1
Pirmā spēle Serbija FK-Crvena Zvezda Rumānija LEII CONSTANTEI 1:3
Otrā spēle Rumānija LEII CONSTANTEI Serbija FK-Crvena Zvezda 2:0
Pirmā spēle Polija Electric Wizard Sosnowiec Bosnija un Hercogovina FC Cerik 10:0
Otrā spēle Bosnija un Hercogovina FC Cerik Polija Electric Wizard Sosnowiec 0:5
Pirmā spēle Vācija Hombrucher SV Igaunija Aqape Football 5:0
Otrā spēle Igaunija Aqape Football Vācija Hombrucher SV 0:3
Pirmā spēle Turcija levolevo Slovēnija Dirty Bastards† 4:0
Otrā spēle Slovēnija Dirty Bastards† Turcija levolevo 3:0
Pirmā spēle Slovākija Lokomotíva Košice Anglija Mayfair Fc 5:1
Otrā spēle Anglija Mayfair Fc Slovākija Lokomotíva Košice 2:2
Pirmā spēle Turcija TOZUDUMANAKATAR FC Grieķija ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΡΥΣΑΣ 1:1
Otrā spēle Grieķija ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΡΥΣΑΣ Turcija TOZUDUMANAKATAR FC 3:1
Pirmā spēle Horvātija NK Mrcine Austrija WSG Klein St. Paul 2:0
Otrā spēle Austrija WSG Klein St. Paul Horvātija NK Mrcine 0:0
Pirmā spēle Itālija ALL BLACKS Velsa The Flown Canaries 3:0
Otrā spēle Velsa The Flown Canaries Itālija ALL BLACKS 1:2
Pirmā spēle Spānija Palencia C.F. Slovēnija Whisky team 2:1
Otrā spēle Slovēnija Whisky team Spānija Palencia C.F. 1:1
Pirmā spēle Ungārija Arkrektor FC Lietuva FC ALITA 1:0
Otrā spēle Lietuva FC ALITA Ungārija Arkrektor FC 2:1
Pirmā spēle Ungārija Feregulya TC Norvēģija FFK Hawks FC 3:0
Otrā spēle Norvēģija FFK Hawks FC Ungārija Feregulya TC 2:5
Pirmā spēle Austrija SV Werder Bremen e. V. Baltkrievija Rushden and Diamonds 0:0
Otrā spēle Baltkrievija Rushden and Diamonds Austrija SV Werder Bremen e. V. 0:1
Pirmā spēle Lietuva morkos Nīderlande Lilian257 4:1
Otrā spēle Nīderlande Lilian257 Lietuva morkos 0:2


LOG: soccer_calendar