Laiks:

Sazināšanās
Public account
  PRO zona
1138 kredīti
Pirkt kredītus
Šobrī Tu atrodies publiskajā profilā. Ja Tu gribi spēlēt šo spēli vai piedalīties diskusijā, Tev ir jāienāk spēlē caur savu profilu. Ja Tu esi jauns lietotājs, Tev no sākuma ir jāveic reģistrācija.

  Čempionu līga

824 303 096
Iegūsti kredītus par brīvu!
Nākamā spēle
TJ DRUZSTEVNÍK LADIČKOVCE
Līgas spēle
27.02.2020 18:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

  Reģions:
Grupa:   Sezona:

Grupa 1

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
18.12.2019 Itālija Villa arzilla Spānija Lechosos United 1:2
18.12.2019 Čehija SK Slopné Rumānija LEII CONSTANTEI 2:0
25.12.2019 Spānija Lechosos United Rumānija LEII CONSTANTEI 5:3
25.12.2019 Itālija Villa arzilla Čehija SK Slopné 3:0
01.01.2020 Čehija SK Slopné Spānija Lechosos United 2:0
01.01.2020 Rumānija LEII CONSTANTEI Itālija Villa arzilla 0:1
08.01.2020 Spānija Lechosos United Itālija Villa arzilla 3:0
08.01.2020 Rumānija LEII CONSTANTEI Čehija SK Slopné 1:0
15.01.2020 Rumānija LEII CONSTANTEI Spānija Lechosos United 3:0
15.01.2020 Čehija SK Slopné Itālija Villa arzilla 2:2
22.01.2020 Spānija Lechosos United Čehija SK Slopné 3:0
22.01.2020 Itālija Villa arzilla Rumānija LEII CONSTANTEI 1:0

Grupa 2

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
18.12.2019 Slovākija Slovan Roman Beļģija fc rocky mountains 7:0
18.12.2019 Ungārija Arkrektor FC Latvija FC Maromans 2:1
25.12.2019 Beļģija fc rocky mountains Latvija FC Maromans 1:2
25.12.2019 Slovākija Slovan Roman Ungārija Arkrektor FC 1:1
01.01.2020 Ungārija Arkrektor FC Beļģija fc rocky mountains 1:0
01.01.2020 Latvija FC Maromans Slovākija Slovan Roman 0:2
08.01.2020 Beļģija fc rocky mountains Slovākija Slovan Roman 2:1
08.01.2020 Latvija FC Maromans Ungārija Arkrektor FC 1:1
15.01.2020 Latvija FC Maromans Beļģija fc rocky mountains 1:0
15.01.2020 Ungārija Arkrektor FC Slovākija Slovan Roman 0:1
22.01.2020 Beļģija fc rocky mountains Ungārija Arkrektor FC 0:1
22.01.2020 Slovākija Slovan Roman Latvija FC Maromans 2:1

Grupa 3

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
18.12.2019 Krievija SegoZero Baltkrievija Die Allergie 5:1
18.12.2019 Francija Black Dragon Nīderlande Arrestatieteam 0:4
25.12.2019 Baltkrievija Die Allergie Nīderlande Arrestatieteam 1:0
25.12.2019 Krievija SegoZero Francija Black Dragon 1:0
01.01.2020 Francija Black Dragon Baltkrievija Die Allergie 0:1
01.01.2020 Nīderlande Arrestatieteam Krievija SegoZero 1:0
08.01.2020 Baltkrievija Die Allergie Krievija SegoZero 1:2
08.01.2020 Nīderlande Arrestatieteam Francija Black Dragon 6:0
15.01.2020 Nīderlande Arrestatieteam Baltkrievija Die Allergie 2:1
15.01.2020 Francija Black Dragon Krievija SegoZero 1:4
22.01.2020 Baltkrievija Die Allergie Francija Black Dragon 1:0
22.01.2020 Krievija SegoZero Nīderlande Arrestatieteam 5:0

Grupa 4

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
18.12.2019 Vācija HS Hansa Bosnija un Hercogovina FC Estradam Sarajevo 1:2
18.12.2019 Itālija ALL BLACKS Latvija FK Liepājas Bohēmiķi 1:0
25.12.2019 Bosnija un Hercogovina FC Estradam Sarajevo Latvija FK Liepājas Bohēmiķi 1:0
25.12.2019 Vācija HS Hansa Itālija ALL BLACKS 3:0
01.01.2020 Itālija ALL BLACKS Bosnija un Hercogovina FC Estradam Sarajevo 1:0
01.01.2020 Latvija FK Liepājas Bohēmiķi Vācija HS Hansa 1:3
08.01.2020 Bosnija un Hercogovina FC Estradam Sarajevo Vācija HS Hansa 2:1
08.01.2020 Latvija FK Liepājas Bohēmiķi Itālija ALL BLACKS 2:0
15.01.2020 Latvija FK Liepājas Bohēmiķi Bosnija un Hercogovina FC Estradam Sarajevo 2:2
15.01.2020 Itālija ALL BLACKS Vācija HS Hansa 2:1
22.01.2020 Bosnija un Hercogovina FC Estradam Sarajevo Itālija ALL BLACKS 1:1
22.01.2020 Vācija HS Hansa Latvija FK Liepājas Bohēmiķi 1:0

Grupa 5

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
18.12.2019 Vācija Hau Rein Cospeda† Austrija Valentiner Panther† 4:1
18.12.2019 Čehija FC Krokodýli Nīderlande Team Maple 1:0
25.12.2019 Austrija Valentiner Panther† Nīderlande Team Maple 0:1
25.12.2019 Vācija Hau Rein Cospeda† Čehija FC Krokodýli 1:0
01.01.2020 Čehija FC Krokodýli Austrija Valentiner Panther† 1:2
01.01.2020 Nīderlande Team Maple Vācija Hau Rein Cospeda† 3:0
08.01.2020 Austrija Valentiner Panther† Vācija Hau Rein Cospeda† 1:3
08.01.2020 Nīderlande Team Maple Čehija FC Krokodýli 3:0
15.01.2020 Nīderlande Team Maple Austrija Valentiner Panther† 4:1
15.01.2020 Čehija FC Krokodýli Vācija Hau Rein Cospeda† 0:2
22.01.2020 Austrija Valentiner Panther† Čehija FC Krokodýli 0:2
22.01.2020 Vācija Hau Rein Cospeda† Nīderlande Team Maple 1:0

Grupa 6

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
18.12.2019 Vācija Hombrucher SV Šveice Geneva Rockets 4:1
18.12.2019 Norvēģija Robbie Fowler FC Serbija FK Pantelejci 0:1
25.12.2019 Šveice Geneva Rockets Serbija FK Pantelejci 2:0
25.12.2019 Vācija Hombrucher SV Norvēģija Robbie Fowler FC 2:0
01.01.2020 Norvēģija Robbie Fowler FC Šveice Geneva Rockets 4:1
01.01.2020 Serbija FK Pantelejci Vācija Hombrucher SV 3:1
08.01.2020 Šveice Geneva Rockets Vācija Hombrucher SV 0:3
08.01.2020 Serbija FK Pantelejci Norvēģija Robbie Fowler FC 5:0
15.01.2020 Serbija FK Pantelejci Šveice Geneva Rockets 3:4
15.01.2020 Norvēģija Robbie Fowler FC Vācija Hombrucher SV 1:1
22.01.2020 Šveice Geneva Rockets Norvēģija Robbie Fowler FC 2:1
22.01.2020 Vācija Hombrucher SV Serbija FK Pantelejci 0:2

Grupa 7

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
18.12.2019 Horvātija Golubovi Portugāle ADN FC 6:0
18.12.2019 Francija La Meute Des Vosges Somija FC Laitikkala 3:1
25.12.2019 Portugāle ADN FC Somija FC Laitikkala 0:3
25.12.2019 Horvātija Golubovi Francija La Meute Des Vosges 2:1
01.01.2020 Francija La Meute Des Vosges Portugāle ADN FC 5:0
01.01.2020 Somija FC Laitikkala Horvātija Golubovi 3:1
08.01.2020 Portugāle ADN FC Horvātija Golubovi 0:5
08.01.2020 Somija FC Laitikkala Francija La Meute Des Vosges 4:3
15.01.2020 Somija FC Laitikkala Portugāle ADN FC 6:1
15.01.2020 Francija La Meute Des Vosges Horvātija Golubovi 4:1
22.01.2020 Portugāle ADN FC Francija La Meute Des Vosges 0:4
22.01.2020 Horvātija Golubovi Somija FC Laitikkala 2:0

Grupa 8

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
18.12.2019 Krievija MiracleTeam Portugāle FC Sampaio 1:4
18.12.2019 Polija ..:: SAINTS ::..† Anglija RoyaL HunterS FC-1971 6:0
25.12.2019 Portugāle FC Sampaio Anglija RoyaL HunterS FC-1971 4:0
25.12.2019 Krievija MiracleTeam Polija ..:: SAINTS ::..† 0:0
01.01.2020 Polija ..:: SAINTS ::..† Portugāle FC Sampaio 5:0
01.01.2020 Anglija RoyaL HunterS FC-1971 Krievija MiracleTeam 2:1
08.01.2020 Portugāle FC Sampaio Krievija MiracleTeam 5:1
08.01.2020 Anglija RoyaL HunterS FC-1971 Polija ..:: SAINTS ::..† 0:3
15.01.2020 Anglija RoyaL HunterS FC-1971 Portugāle FC Sampaio 1:0
15.01.2020 Polija ..:: SAINTS ::..† Krievija MiracleTeam 4:0
22.01.2020 Portugāle FC Sampaio Polija ..:: SAINTS ::..† 11:0
22.01.2020 Krievija MiracleTeam Anglija RoyaL HunterS FC-1971 0:1

Grupa 9

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
18.12.2019 Bulgārija FC Chobanite Lietuva Kaimieciai 7:1
18.12.2019 Somija FC Young Guns Serbija FC Mutna Voda 3:0
25.12.2019 Lietuva Kaimieciai Serbija FC Mutna Voda 1:2
25.12.2019 Bulgārija FC Chobanite Somija FC Young Guns 1:2
01.01.2020 Somija FC Young Guns Lietuva Kaimieciai 2:2
01.01.2020 Serbija FC Mutna Voda Bulgārija FC Chobanite 0:0
08.01.2020 Lietuva Kaimieciai Bulgārija FC Chobanite 3:0
08.01.2020 Serbija FC Mutna Voda Somija FC Young Guns 3:1
15.01.2020 Serbija FC Mutna Voda Lietuva Kaimieciai 1:1
15.01.2020 Somija FC Young Guns Bulgārija FC Chobanite 1:0
22.01.2020 Lietuva Kaimieciai Somija FC Young Guns 5:0
22.01.2020 Bulgārija FC Chobanite Serbija FC Mutna Voda 2:1

Grupa 10

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
18.12.2019 Itālija bastard Austrija SV Werder Bremen e. V. 1:1
18.12.2019 Francija Espérance Paris FC Turcija levolevo 5:0
25.12.2019 Austrija SV Werder Bremen e. V. Turcija levolevo 2:0
25.12.2019 Itālija bastard Francija Espérance Paris FC 2:1
01.01.2020 Francija Espérance Paris FC Austrija SV Werder Bremen e. V. 3:2
01.01.2020 Turcija levolevo Itālija bastard 0:2
08.01.2020 Austrija SV Werder Bremen e. V. Itālija bastard 0:1
08.01.2020 Turcija levolevo Francija Espérance Paris FC 0:3
15.01.2020 Turcija levolevo Austrija SV Werder Bremen e. V. 0:2
15.01.2020 Francija Espérance Paris FC Itālija bastard 3:0
22.01.2020 Austrija SV Werder Bremen e. V. Francija Espérance Paris FC 0:3
22.01.2020 Itālija bastard Turcija levolevo 4:0

Grupa 11

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
18.12.2019 Horvātija SIOUXI Zviedrija Gnaget Allstars 4:0
18.12.2019 Ukraina Bandershtadt Grieķija ermhs mandras 1:0
25.12.2019 Zviedrija Gnaget Allstars Grieķija ermhs mandras 1:0
25.12.2019 Horvātija SIOUXI Ukraina Bandershtadt 1:0
01.01.2020 Ukraina Bandershtadt Zviedrija Gnaget Allstars 6:1
01.01.2020 Grieķija ermhs mandras Horvātija SIOUXI 2:1
08.01.2020 Zviedrija Gnaget Allstars Horvātija SIOUXI 1:1
08.01.2020 Grieķija ermhs mandras Ukraina Bandershtadt 1:0
15.01.2020 Grieķija ermhs mandras Zviedrija Gnaget Allstars 2:1
15.01.2020 Ukraina Bandershtadt Horvātija SIOUXI 3:0
22.01.2020 Zviedrija Gnaget Allstars Ukraina Bandershtadt 0:0
22.01.2020 Horvātija SIOUXI Grieķija ermhs mandras 2:1

Grupa 12

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
18.12.2019 Horvātija NK Mrcine Spānija Palencia C.F. 3:0
18.12.2019 Ukraina Patrioty FC Grieķija ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΡΥΣΑΣ 2:2
25.12.2019 Spānija Palencia C.F. Grieķija ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΡΥΣΑΣ 1:2
25.12.2019 Horvātija NK Mrcine Ukraina Patrioty FC 0:0
01.01.2020 Ukraina Patrioty FC Spānija Palencia C.F. 5:1
01.01.2020 Grieķija ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΡΥΣΑΣ Horvātija NK Mrcine 2:0
08.01.2020 Spānija Palencia C.F. Horvātija NK Mrcine 1:1
08.01.2020 Grieķija ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΡΥΣΑΣ Ukraina Patrioty FC 3:1
15.01.2020 Grieķija ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΡΥΣΑΣ Spānija Palencia C.F. 7:0
15.01.2020 Ukraina Patrioty FC Horvātija NK Mrcine 6:2
22.01.2020 Spānija Palencia C.F. Ukraina Patrioty FC 1:8
22.01.2020 Horvātija NK Mrcine Grieķija ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΡΥΣΑΣ 2:0

Grupa 13

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
18.12.2019 Bulgārija REAL STRAKUSH Spānija Gimnástica 1:0
18.12.2019 Ungārija FC Laszy Slovēnija Marburger Blitz 1:1
25.12.2019 Spānija Gimnástica Slovēnija Marburger Blitz 1:0
25.12.2019 Bulgārija REAL STRAKUSH Ungārija FC Laszy 4:0
01.01.2020 Ungārija FC Laszy Spānija Gimnástica 7:0
01.01.2020 Slovēnija Marburger Blitz Bulgārija REAL STRAKUSH 0:1
08.01.2020 Spānija Gimnástica Bulgārija REAL STRAKUSH 0:1
08.01.2020 Slovēnija Marburger Blitz Ungārija FC Laszy 3:0
15.01.2020 Slovēnija Marburger Blitz Spānija Gimnástica 1:2
15.01.2020 Ungārija FC Laszy Bulgārija REAL STRAKUSH 4:0
22.01.2020 Spānija Gimnástica Ungārija FC Laszy 1:2
22.01.2020 Bulgārija REAL STRAKUSH Slovēnija Marburger Blitz 2:0

Grupa 14

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
18.12.2019 Krievija Red Army Club Lietuva morkos 0:0
18.12.2019 Ungārija Feregulya TC Turcija Finale Karsi Kaybedicez 0:0
25.12.2019 Lietuva morkos Turcija Finale Karsi Kaybedicez 0:1
25.12.2019 Krievija Red Army Club Ungārija Feregulya TC 5:0
01.01.2020 Ungārija Feregulya TC Lietuva morkos 1:0
01.01.2020 Turcija Finale Karsi Kaybedicez Krievija Red Army Club 1:2
08.01.2020 Lietuva morkos Krievija Red Army Club 2:0
08.01.2020 Turcija Finale Karsi Kaybedicez Ungārija Feregulya TC 2:1
15.01.2020 Turcija Finale Karsi Kaybedicez Lietuva morkos 0:0
15.01.2020 Ungārija Feregulya TC Krievija Red Army Club 1:0
22.01.2020 Lietuva morkos Ungārija Feregulya TC 1:1
22.01.2020 Krievija Red Army Club Turcija Finale Karsi Kaybedicez 4:2

Grupa 15

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
18.12.2019 Slovākija FC Back-country Široké Igaunija corinthians-E 0:1
18.12.2019 Ukraina Kh-Wings Rumānija akela 1:4
25.12.2019 Igaunija corinthians-E Rumānija akela 1:1
25.12.2019 Slovākija FC Back-country Široké Ukraina Kh-Wings 2:0
01.01.2020 Ukraina Kh-Wings Igaunija corinthians-E 5:0
01.01.2020 Rumānija akela Slovākija FC Back-country Široké 0:2
08.01.2020 Igaunija corinthians-E Slovākija FC Back-country Široké 1:4
08.01.2020 Rumānija akela Ukraina Kh-Wings 0:0
15.01.2020 Rumānija akela Igaunija corinthians-E 6:1
15.01.2020 Ukraina Kh-Wings Slovākija FC Back-country Široké 0:1
22.01.2020 Igaunija corinthians-E Ukraina Kh-Wings 2:0
22.01.2020 Slovākija FC Back-country Široké Rumānija akela 3:3

Grupa 16

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
18.12.2019 Slovākija Lokomotíva Košice Portugāle Benfica de Famalicão† 0:2
18.12.2019 Polija Electric Wizard Sosnowiec Somija Lähteelä Xpress 1:0
25.12.2019 Portugāle Benfica de Famalicão† Somija Lähteelä Xpress 1:1
25.12.2019 Slovākija Lokomotíva Košice Polija Electric Wizard Sosnowiec 2:0
01.01.2020 Polija Electric Wizard Sosnowiec Portugāle Benfica de Famalicão† 2:1
01.01.2020 Somija Lähteelä Xpress Slovākija Lokomotíva Košice 1:0
08.01.2020 Portugāle Benfica de Famalicão† Slovākija Lokomotíva Košice 0:0
08.01.2020 Somija Lähteelä Xpress Polija Electric Wizard Sosnowiec 1:2
15.01.2020 Somija Lähteelä Xpress Portugāle Benfica de Famalicão† 3:1
15.01.2020 Polija Electric Wizard Sosnowiec Slovākija Lokomotíva Košice 1:0
22.01.2020 Portugāle Benfica de Famalicão† Polija Electric Wizard Sosnowiec 0:2
22.01.2020 Slovākija Lokomotíva Košice Somija Lähteelä Xpress 2:2
Piezīme: Priekšsacīkšu kārtas spēļu atcelšana, kas veikta pēc tam, kad izslēgšanas spēles ir saplānotas, netiek ņemta vērā. Izslēgšanas spēles nevar tikt atceltas tehnisku iemeslu dēļ.


LOG: soccer_calendar