Laiks:

Sazināšanās
Public account
  PRO zona
1230 kredīti
Pirkt kredītus
Šobrī Tu atrodies publiskajā profilā. Ja Tu gribi spēlēt šo spēli vai piedalīties diskusijā, Tev ir jāienāk spēlē caur savu profilu. Ja Tu esi jauns lietotājs, Tev no sākuma ir jāveic reģistrācija.

  Kausu ieguvēju kausa izcīņa

863 294 895
PPM veikals
Nākamā spēle
Fc Paština Závada
Līgas spēle
11.08.2020 18:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

  Reģions:

  Grupa: Sezona:

Grupa 1

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Ukraina Kh-Wings 2 2 0 0 6 3:0 +3
2 Anglija Mayfair Fc 2 1 0 1 3 2:1 +1
3 Rumānija Turúl 2 1 0 1 3 2:3 -1
4 Somija Lähteelä Xpress 2 0 0 2 0 1:4 -3

Grupa 2

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Austrija Slovenia4ever 2 2 0 0 6 3:1 +2
2 Vācija TSV Nittenau 2 1 0 1 3 6:3 +3
3 Krievija Лентяи 2 1 0 1 3 4:4 0
4 Turcija SEMIKLER SK IZMIR TR 2 0 0 2 0 0:5 -5

Grupa 3

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Francija julian grimau fc 2 1 1 0 4 2:1 +1
2 Lietuva Nadruvis 2 2 1 0 1 3 4:2 +2
3 Zviedrija Mellansels bolltrollare 2 1 0 1 3 1:1 0
4 Itālija Villa arzilla† 2 0 1 1 1 2:5 -3

Grupa 4

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Itālija Arci Le Pescine 2 1 1 0 4 6:3 +3
2 Latvija FC ''Jurmala" 2 1 1 0 4 2:1 +1
3 Čehija HS71 BRNO 2 0 1 1 1 2:3 -1
4 Nīderlande VCT Hoogeveen 2 0 1 1 1 2:5 -3

Grupa 5

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Bulgārija red dragon 2 1 1 0 4 4:2 +2
2 Slovēnija ocizla 2 1 1 0 4 1:0 +1
3 Somija FC loppi team 2 0 2 0 2 1:1 0
4 Baltkrievija Die Allergie 2 0 0 2 0 1:4 -3

Grupa 6

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Čehija FC SOKOL KOSMOVÁ 2 2 0 0 6 4:1 +3
2 Serbija FK Pantelejci 2 1 0 1 3 5:1 +4
3 Slovākija jopa team 2 1 0 1 3 6:3 +3
4 Bosnija un Hercogovina FC Cerik 2 0 0 2 0 0:10 -10

Grupa 7

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Čehija Kbel´s Lions 2 2 0 0 6 7:1 +6
2 Bosnija un Hercogovina APOTEKA ROSULJE 2 1 0 1 3 3:2 +1
3 Bulgārija ROMA20 2 1 0 1 3 3:2 +1
4 Latvija Palsams 2 0 0 2 0 0:8 -8

Grupa 8

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Vācija Excelsior Hamburg Mundial 2 2 0 0 6 5:1 +4
2 Igaunija FC Tallinn 2 1 0 1 3 2:2 0
3 Rumānija FC CORVINUL HUNEDOARA 2 1 0 1 3 2:3 -1
4 Dānija Fc Hoy 2 0 0 2 0 0:3 -3

Grupa 9

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Slovākija Moroms Ladies 2 2 0 0 6 13:0 +13
2 Portugāle Milheiroense F. C. 2 2 0 0 6 7:1 +6
3 Polija lks montownia 2 0 0 2 0 1:5 -4
4 Turcija TOZUDUMANAKATAR FC 2 0 0 2 0 0:15 -15

Grupa 10

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Vācija Senators 10 2 1 1 0 4 6:2 +4
2 Šveice Black Metal Utzenstorf 2 1 1 0 4 5:4 +1
3 Spānija Capgrossos Mataró 2 1 0 1 3 5:4 +1
4 Polija FC GKS TYCHY 2 0 0 2 0 1:7 -6

Grupa 11

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Ukraina Bandershtadt 2 1 1 0 4 6:4 +2
2 Norvēģija Robbie Fowler FC 2 1 1 0 4 1:0 +1
3 Krievija ФК Раздрай 2 0 1 1 1 4:5 -1
4 Bosnija un Hercogovina Hajduk_Split1911 2 0 1 1 1 0:2 -2

Grupa 12

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Itālija GS Lecce 2 2 0 0 6 4:0 +4
2 Grieķija Skoda Xanthi FC 2 2 0 0 6 5:2 +3
3 Čehija FC Minions AMG 2 0 0 2 0 1:4 -3
4 Beļģija Spartak Lier 2 0 0 2 0 1:5 -4

Grupa 13

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Krievija MiracleTeam 2 1 1 0 4 6:1 +5
2 Serbija FK Veterani 2 1 1 0 4 5:2 +3
3 Bulgārija JUVENTUS BG 2 1 0 1 3 2:6 -4
4 Šveice Dinamo St. Gallen 2 0 0 2 0 2:6 -4

Grupa 14

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Ungārija Isteni fc 2 1 1 0 4 5:1 +4
2 Horvātija crazy russian 2 1 1 0 4 2:1 +1
3 Beļģija trapper 2 1 0 1 3 3:6 -3
4 Serbija BalkanExpres 2 0 0 2 0 2:4 -2

Grupa 15

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Ungārija FC10 Békéscsaba 2 2 0 0 6 5:1 +4
2 Lietuva Viktorija 2 1 0 1 3 7:5 +2
3 Francija La Meute Des Vosges 2 1 0 1 3 1:1 0
4 Spānija becillarock c.f. 2 0 0 2 0 1:7 -6

Grupa 16

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Slovākija FC Lipovec 2 2 0 0 6 6:0 +6
2 Rumānija Yoker 2 1 0 1 3 1:3 -2
3 Portugāle Sport Seixal Benfica 2 0 1 1 1 2:3 -1
4 Baltkrievija FC BATE Borisov 2 0 1 1 1 2:5 -3


LOG: soccer_calendar