Sezonas | Data | Įvykis | 1 (0/112) | 2010-06-01 | Komanda gavo naują valdytoją - vitas13 | 1 (37/112) | 2010-07-13 | Komanda bankrutavo - vitas13 | 1 (74/112) | 2010-08-19 | Komanda gavo naują valdytoją - Espadafor | 1 (95/112) | 2010-09-09 | Komanda bankrutavo - Espadafor | 1 (112/112) | 2010-09-26 | Komanda gavo naują valdytoją - Gedzo | 2 (23/112) | 2010-10-19 | Komanda bankrutavo - Gedzo | 2 (33/112) | 2010-10-29 | Komanda gavo naują valdytoją - ApoteX | 2 (56/112) | 2010-11-21 | Komanda bankrutavo - ApoteX | 2 (62/112) | 2010-11-27 | Komanda gavo naują valdytoją - smurfas | 15 (36/112) | 2014-10-27 | Komanda bankrutavo - smurfas | 15 (36/112) | 2014-10-27 | Komanda gavo naują valdytoją - smurfas | 16 (4/112) | 2015-01-15 | Komanda bankrutavo - smurfas | 16 (78/112) | 2015-03-30 | Komanda gavo naują valdytoją - smurfas | 17 (82/112) | 2015-07-24 | Komanda bankrutavo - smurfas | 17 (84/112) | 2015-07-26 | Komanda gavo naują valdytoją - smurfas | 19 (25/112) | 2016-01-07 | Komanda bankrutavo - smurfas |
Sezonas | Komandos pavadinimas | Rezultatai |
19 | Taem noname 102938† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
17 vieta II.1 lygoje. |
||
18 | Taem noname 102938 |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
17 vieta II.1 lygoje. |
||
17 | Taem noname 102938 |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
18 vieta II.1 lygoje. |
||
16 | Taem noname 102938 |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
11 vieta Lygos taurėje |
||
16 vieta II.1 lygoje. |
||
15 | Taem noname 102938 |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
18 vieta II.1 lygoje. |
||
14 | Taem noname 102938 |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
17 vieta II.1 lygoje. |
||
13 | Taem noname 102938 |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
17 vieta II.1 lygoje. |
||
12 | Taem noname 102938 |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape. |
16 vieta Lygos taurėje |
||
15 vieta II.1 lygoje. |
||
11 | Taem noname 102938 |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape. |
10 vieta Lygos taurėje |
||
14 vieta II.1 lygoje. |
||
10 | spartakas |
Užėmė 65 vietą Nacionalinėje Taurėje. |
Laimėjo iškritimo rungtynes į II.1 lygą. |
||
17 vieta II.1 lygoje. |
||
9 | spartakas |
Užėmė 65 vietą Nacionalinėje Taurėje. |
Laimėjo iškritimo rungtynes į II.1 lygą. |
||
18 vieta II.1 lygoje. |
||
8 | spartakas |
Užėmė 65 vietą Nacionalinėje Taurėje. |
3 vieta Lygos taurėje |
||
Pakilimas į II.1 lygą. |
||
1 vieta III.4 lygoje. |
||
7 | spartakas |
Užėmė 65 vietą Nacionalinėje Taurėje. |
4 vieta Lygos taurėje |
||
3 vieta III.4 lygoje. |
||
6 | spartakas |
Užėmė 129 vietą Nacionalinėje Taurėje. |
5 vieta Lygos taurėje |
||
4 vieta III.4 lygoje. |
||
5 | spartakas |
Užėmė 129 vietą Nacionalinėje Taurėje. |
6 vieta Lygos taurėje |
||
6 vieta III.4 lygoje. |
||
4 | spartakas |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape. |
Iškritimas į III.4 lygą. |
||
19 vieta II.1 lygoje. |
||
3 | spartakas |
Eliminuotas 4 Nacionalinės Taurės etape. |
Pakilimas į II.1 lygą. |
||
Laimėjo pereinamąsias rungtynes į II.1 lygą. |
||
2 vieta III.2 lygoje. |
||
2 | spartakas |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
16 vieta III.2 lygoje. |
||
1 | Team noname 26881 |
Eliminuotas 4 Nacionalinės Taurės etape. |
16 vieta III.2 lygoje. |