Oficialus PPM puslapis Facebook'e
Paspausk mėgti mūsų Facebooko puslapyje ir gauk naujausias žinias anksčiau už visus kitus.
Kitos rungtynės
EFC ZA 23†
Lygos rungtynės
25.04.2024 18:30:00
25.04.2024 18:30:00
00
00
01
HRS
MIN
SEC
Sezonas:
-
Šalis:
-
Turas:
Grupė 1 (Komandos iš 1 ir 2 krepšelio)
Rk | Data | Komanda 1 | Rk | Komanda 2 | Rezultatas | |
1 | 26.04.2024 | IceDragon (I.1) | vs | 133 | AC Kežmarok (III.8) | + PPM TV |
2 | 26.04.2024 | jb svit (I.1) | vs | 56 | Fc Petrzalka (II.3) | + PPM TV |
3 | 26.04.2024 | Moroms Ladies (I.1) | vs | 78 | FC Sharkans (II.1) | + PPM TV |
4 | 26.04.2024 | Spartak Trnava (I.1) | vs | 64 | Global KTAG (II.2) | + PPM TV |
5 | 26.04.2024 | Arsenal Peres (I.1) | vs | 44 | FC Dekýš (II.2) | + PPM TV |
7 | 26.04.2024 | borovi borci (I.1) | vs | 45 | manchesteri egyesület (II.3) | + PPM TV |
9 | 26.04.2024 | FK Polom Raková (I.1) | vs | 54 | FK Kadeti (II.2) | + PPM TV |
10 | 26.04.2024 | Fc Laindon (I.1) | vs | 179 | FC Deravé Trencle (III.3) | + PPM TV |
11 | 26.04.2024 | ALKOHOL ŽILINA (I.1) | vs | 107 | hontiboys fc (II.4) | + PPM TV |
12 | 26.04.2024 | Real Čachtice (I.1) | vs | 118 | FC Grunt (III.8) | + PPM TV |
13 | 26.04.2024 | FC SSM Strážske (I.1) | vs | 62 | FC ATU Kosice LS (II.2) | + PPM TV |
14 | 26.04.2024 | Slovan BA (I.1) | vs | 58 | FK Benjamin (II.4) | + PPM TV |
15 | 26.04.2024 | Poboho team (I.1) | vs | 61 | Invaders Košice (II.3) | + PPM TV |
16 | 26.04.2024 | DP Kosice (I.1) | vs | 71 | Prievidžania (II.1) | + PPM TV |
17 | 26.04.2024 | Neckbreakers (I.1) | vs | 42 | Ajax Artézka (II.3) | + PPM TV |
19 | 26.04.2024 | FC ZNIEV EAGLES (I.1) | vs | 46 | SK Kremnica (II.3) | + PPM TV |
20 | 26.04.2024 | EnzoX (I.1) | vs | 111 | FC LIVERPOOL -1892 (III.16) | + PPM TV |
22 | 26.04.2024 | MFK Portviš (I.1) | vs | 88 | ČONTOŠVAĹA FC (II.1) | + PPM TV |
23 | 26.04.2024 | FC Lipovec (II.2) | vs | 57 | FC Rybky (II.1) | + PPM TV |
24 | 26.04.2024 | Army From Hell FC (II.2) | vs | 80 | SPU Nitra (II.1) | + PPM TV |
27 | 26.04.2024 | Chelsea Cavaliers (II.1) | vs | 166 | FK Zámky (III.14) | + PPM TV |
28 | 26.04.2024 | KOVSTAV (II.3) | vs | 75 | Novoť Legends (II.3) | + PPM TV |
29 | 26.04.2024 | FC Tatran PO-city (II.2) | vs | 190 | 1. FC Bratislava 2011 (III.13) | + PPM TV |
31 | 26.04.2024 | FC Ferki (II.2) | vs | 47 | FC RÚBAŇ (II.1) | + PPM TV |
32 | 26.04.2024 | fc osral (II.1) | vs | 73 | Matko-AC Milan (II.2) | + PPM TV |
33 | 26.04.2024 | FC Martin City (II.2) | vs | 65 | NEWTON HEATH L.Y.R FC (II.1) | + PPM TV |
34 | 26.04.2024 | Tisovec United (II.3) | vs | 52 | United-Stropkov (II.4) | + PPM TV |
35 | 26.04.2024 | FC Tornado Vikings (II.1) | vs | 60 | Dynamo Kubín (II.3) | + PPM TV |
36 | 26.04.2024 | Čibík (II.4) | vs | 43 | FC OLD Kremnica (II.4) | + PPM TV |
37 | 26.04.2024 | AFC Ajax team (II.4) | vs | 114 | Majusik (III.15) | + PPM TV |
38 | 26.04.2024 | AC AMAX RS (II.3) | vs | 178 | FC04 Nižná (III.16) | + PPM TV |
40 | 26.04.2024 | VSS Furča Košice (II.1) | vs | 66 | FC Straky Stropkov (II.1) | + PPM TV |