Laikas:

Bendravimas
Public account
  PRO Zona
1330 kreditų
Pirkti kreditus
Šiuo metu jūs naudojate bendrą vartotojo paskirtį. Jeigu norite žaisti žaidimą ar naudotis forumais, privalote prisijungti. Jeigu esate naujas vartotojas, pirma turite prisiregistruoti.

  Taurių laimėtojų taurė

1 135 580 478
Oficialus PPM puslapis Facebook'e
Paspausk mėgti mūsų Facebooko puslapyje ir gauk naujausias žinias anksčiau už visus kitus.
Kitos rungtynės
Ultimate Underdogs FC
Lygos rungtynės
22.02.2024 18:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

  Regionas:

  Grupė: Sezonas:

Grupė 1

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Vokietija DSC-Wanne-Eickel 6 4 1 1 13 12:1 +11
2 Baltarusija FC Zank 6 3 2 1 11 16:3 +13
3 Bulgarija Lazionalism 6 3 1 2 10 7:4 +3
4 Ispanija BC VERA 6 0 0 6 0 1:28 -27

Grupė 2

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Airija 1898 FC TATRAN PREŠOV 6 4 1 1 13 14:4 +10
2 Čekija FC Wardogs Frydek-Mistek 6 4 0 2 12 20:8 +12
3 Švedija Gnaget Allstars 6 3 0 3 9 13:17 -4
4 Estija FC Tallinn 6 0 1 5 1 4:22 -18

Grupė 3

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Ispanija Palencia C.F. 6 4 2 0 14 11:4 +7
2 Čekija FK Jiříkovice 6 3 2 1 11 12:4 +8
3 Rumunija Sepsi Bikak 6 2 1 3 7 7:7 0
4 Šveicarija VanBasten88 6 0 1 5 1 4:19 -15

Grupė 4

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Italija REAL MILAN 6 4 1 1 13 9:4 +5
2 Austrija FC the balls 6 3 1 2 10 7:6 +1
3 Bulgarija REAL STRAKUSH 6 3 0 3 9 8:7 +1
4 Portugalija Sport Paredes e Benfica 6 1 0 5 3 4:11 -7

Grupė 5

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Vokietija Hombrucher SV 6 4 1 1 13 13:3 +10
2 Bosnija ir Hercogovina FC Cerik 6 3 2 1 11 8:2 +6
3 Prancūzija Manu Nited 6 3 1 2 10 11:4 +7
4 Olandija The Paddies 6 0 0 6 0 1:24 -23

Grupė 6

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Vokietija TSV Nittenau 6 5 0 1 15 14:8 +6
2 Prancūzija En Avant de Guingamp 6 4 0 2 12 14:8 +6
3 Portugalija Milheiroense F. C. 6 2 0 4 6 9:10 -1
4 Graikija A.C.A.B. 6 1 0 5 3 3:14 -11

Grupė 7

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Slovėnija ocizla 6 3 1 2 10 8:6 +2
2 Ukraina Mafanikio 6 3 0 3 9 5:5 0
3 Vengrija 1910 Diósgyőr FC 6 3 0 3 9 6:9 -3
4 Prancūzija Pyropolis Griphoenix 6 2 1 3 7 7:6 +1

Grupė 8

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Rusija Zvezda 6 4 1 1 13 13:3 +10
2 Slovakija Outsiders 6 4 0 2 12 9:6 +3
3 Lietuva Viktorija 6 2 0 4 6 6:11 -5
4 Latvija FK Rīgas ūdens 6 1 1 4 4 5:13 -8

Grupė 9

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Slovakija Moroms Ladies 6 6 0 0 18 21:2 +19
2 Rusija Locomotive Pechora 6 2 1 3 7 9:11 -2
3 Bosnija ir Hercogovina Hajduk_Split1911 6 2 0 4 6 9:20 -11
4 Lenkija Grande Milano 6 1 1 4 4 9:15 -6

Grupė 10

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Latvija Palsams 6 5 0 1 15 15:3 +12
2 Anglija FC Alexandria 6 3 1 2 10 12:6 +6
3 Austrija WSG Klein St. Paul 6 3 0 3 9 6:8 -2
4 Danija Mallum BK 6 0 1 5 1 1:17 -16

Grupė 11

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Suomija Pallohonka 6 3 1 2 10 11:7 +4
2 Kroatija dugave 2011 6 3 1 2 10 7:7 0
3 Rusija MVP Moscow 6 3 0 3 9 11:9 +2
4 Belgija FC Lier 6 1 2 3 5 6:12 -6

Grupė 12

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Portugalija Damamipa 6 4 1 1 13 8:3 +5
2 Vengrija Acéltigrisek 6 3 2 1 11 7:5 +2
3 Lenkija Citizens1982 6 1 2 3 5 5:6 -1
4 Rumunija FC Butoiul 6 1 1 4 4 3:9 -6

Grupė 13

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Kroatija NK OTPISANI 6 4 1 1 13 8:3 +5
2 Italija frediteam 6 4 0 2 12 10:7 +3
3 Čekija GOLD BOARS NYMBURK 6 2 0 4 6 5:8 -3
4 Estija FC Superstars! 6 1 1 4 4 4:9 -5

Grupė 14

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Ispanija Lechosos United 6 4 1 1 13 7:3 +4
2 Baltarusija FC BATE Borisov 6 3 1 2 10 6:7 -1
3 Italija Tropicalpierpa 6 1 2 3 5 7:6 +1
4 Serbija FK Veterani 6 1 2 3 5 6:10 -4

Grupė 15

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Rusija Spartak Ufa 6 4 0 2 12 15:6 +9
2 Lenkija Wełnowieckie Chachary 6 2 2 2 8 11:12 -1
3 Olandija VCT Hoogeveen 6 2 1 3 7 8:8 0
4 Graikija Minoan Bulls 6 2 1 3 7 11:19 -8

Grupė 16

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Vengrija Cruel Tiburones CF 6 4 1 1 13 25:2 +23
2 Rumunija Avântul Crocodilu' 6 3 2 1 11 17:6 +11
3 Ukraina F.C. Kopanja 6 3 1 2 10 17:3 +14
4 Turkija VARSAKSPOR 6 0 0 6 0 0:48 -48


LOG: soccer_calendar