Oficialus PPM puslapis Facebook'e
Paspausk mėgti mūsų Facebooko puslapyje ir gauk naujausias žinias anksčiau už visus kitus.
Kitos rungtynės
HC RABCA
Nacionalinės taurės rungtynės
29.03.2024 18:30:00
29.03.2024 18:30:00
00
00
01
HRS
MIN
SEC
Lygos taurės čempionai iš viso pasaulio ir visų lygų žais kartu Super Lygos taurėje. Tai yra vieno mačo išmetimo sistema, kur namų aikštelės pranašumo nėra. Varžybos žaidžiamos kiekviena trečiadienį nuo pirmos sezono savaitės, kol paaiškės laimėtojas. Taip pat yra varžybos dėl trečios vietos. Jeigu komanda pateko į SuperLygos Taurę kartu su Čempionų lyga arba Taurių laimėtojų taurę, tai vietą Super Lygos taurėje užima antrą vietą laimėjusi komanda.
Sezonas:
-
Turas:
Grupė 1 (Komandos iš 1 ir 4 krepšelio)
Rk | Data | Komanda 1 | Rk | Komanda 2 | Rezultatas | |
1 | - | Arsenal Peres (I.1) | vs | 271 | JV Slaný 130234 † (III.11) | - |
2 | - | Bonjito (I.1) | vs | 234 | Studenec (III.7) | - |
3 | - | FK Jiříkovice (I.1) | vs | 259 | Fc Družba Trnava (III.5) | - |
4 | - | Wolfies (I.1) | vs | 294 | FC Galaxy Nové Strašecí (IV.11) | - |
5 | - | red dragon (I.1) | vs | 305 | TJSP 2024 (IV.1) | - |
6 | - | REAL MILAN (I.1) | vs | 245 | Yoqua 122895 † (III.16) | - |
7 | - | Senohradskí drevorubači (I.1) | vs | 310 | spiace tulene 125326 † (IV.9) | - |
8 | - | FK Rīgas ūdens (I.1) | vs | 225 | Green Footbal Club (III.1) | - |
9 | - | Avenirvert (I.1) | vs | 284 | ŠK Slovan Warriors BA (III.6) | - |
10 | - | MVP Moscow (I.1) | vs | 195 | SG MoGoNo/Hajduk Leipzig (II.1) | - |
11 | - | Varsovia (I.1) | vs | 227 | FMRFK-M7 (III.16) | - |
12 | - | Referencia (I.1) | vs | 231 | Sk Milotice (III.13) | - |
13 | - | topo forever (I.1) | vs | 199 | Les Dracs (II.4) | - |
14 | - | Ruhrpottrüpel (I.1) | vs | 218 | Stal Końskie (III.5) | - |
15 | - | FC Hiidenkylä (I.1) | vs | 216 | projektanti (III.6) | - |
16 | - | Dukes of Normandy (I.1) | vs | 279 | KING POGON (III.9) | - |
17 | - | FC Dzielce (I.1) | vs | 297 | FC Tesla Pardubice (IV.3) | - |
18 | - | TS Kalinowe (I.1) | vs | 214 | Tj Behynce (III.10) | - |
19 | - | FC St. Pauli (I.1) | vs | 304 | FC Charwy (IV.8) | - |
20 | - | Sangliers des Combrailles (I.1) | vs | 285 | Ultimate Underdogs FC (III.2) | - |
21 | - | TORFC (I.1) | vs | 206 | Bure FC (III.5) | - |
22 | - | Apocalipsis (I.1) | vs | 256 | FC Kohouti Bruntál† (III.4) | - |
23 | - | NewMill (I.1) | vs | 219 | FRISCO (III.6) | - |
24 | - | Keik team (I.1) | vs | 208 | Majusik (III.15) | - |
25 | - | Даллас (I.1) | vs | 291 | Biale Orly Tilburg (III.1) | - |
26 | - | San Roque de Badajoz FC (I.1) | vs | 235 | FC Načo pôjdem domov (III.14) | - |
27 | - | AS-Image (I.1) | vs | 230 | FT RAFani 2019 (III.10) | - |
28 | - | Saints (I.1) | vs | 201 | CD TERUEL (II.1) | - |
29 | - | Celtiques Arvernes (I.1) | vs | 251 | FC Perník 136882 † (III.2) | - |
30 | - | Torpedo Dublin (I.1) | vs | 207 | Fk Zemplin Michalovce (III.11) | - |
31 | - | Los Elementales (I.1) | vs | 211 | FC Ivanovice na Hané (III.2) | - |
32 | - | os Top (I.1) | vs | 244 | 80.minuta (III.8) | - |
33 | - | FC Dnipro Cherkasy (I.1) | vs | 202 | FC OMADPOJAD (II.1) | - |
34 | - | FC Zeltweg Steelers (I.1) | vs | 299 | Divé Svine (IV.3) | - |
35 | - | royal standard de liège (I.1) | vs | 215 | Juventus666 (III.8) | - |
36 | - | Tazzz Devils (I.1) | vs | 252 | Kuala Lumpur City FC (III.4) | - |
37 | - | HAJDUK1911 (I.1) | vs | 213 | FC Železiarne (III.4) | - |
38 | - | SPARTAK Kaliningrad (I.1) | vs | 198 | Borussia Dortmund 09 (II.3) | - |
39 | - | Groningen FC (I.1) | vs | 217 | FC Vysočina EnyŠe:) (III.1) | - |
40 | - | alfa@omega (I.1) | vs | 204 | FC LIVERPOOL -1892 (III.16) | - |
41 | - | BullLee (I.1) | vs | 236 | HC Vsetin (III.6) | - |
42 | - | Hullud Lehmad (I.1) | vs | 298 | TJ Sokol Městečko Trnávka (IV.2) | - |
43 | - | Ağrı Dağı (I.1) | vs | 239 | Fc Husiti 139271 † (III.7) | - |
44 | - | Mallonas Club (I.1) | vs | 196 | FC Styria United (II.2) | - |
45 | - | Prykarpattia (I.1) | vs | 226 | Wyczyszczacze Pilchowo (III.8) | - |
46 | - | FC Basel 1 (I.1) | vs | 228 | FC VDF (III.5) | - |
47 | - | Krajisnik (I.1) | vs | 221 | West Ham United FC (III.10) | - |
48 | - | PFC MedenRudnik- Burgas (I.1) | vs | 260 | FK Ceska Kamenice (III.3) | - |
49 | - | Klikya Krallığı FK (I.1) | vs | 205 | FK Vrátno (III.16) | - |
50 | - | TORUK MAKTO (I.1) | vs | 273 | REAL ACE† (III.11) | - |
51 | - | Kuriosa (I.1) | vs | 261 | Fc Můj Tým† (III.14) | - |
52 | - | fc kaunas (I.1) | vs | 193 | FC GLESGOŁ (II.2) | - |
53 | - | Grunn City FC (I.1) | vs | 280 | FC Lomus (III.1) | - |
54 | - | Real Aquila (I.1) | vs | 210 | FK UNL (III.15) | - |
55 | - | NK Kontra (I.1) | vs | 222 | FC Nová Paka (III.9) | - |
56 | - | Tappara FC (I.1) | vs | 209 | Partizan Bardouev (III.7) | - |
57 | - | FC Bourgas (I.1) | vs | 282 | SK Solnice† (III.8) | - |
58 | - | INFRA (I.1) | vs | 212 | Gulo gulo Shinkansen (III.3) | - |
59 | - | Blåvitt (I.1) | vs | 229 | Fc Zugló (III.5) | - |
60 | - | Тайфун (I.1) | vs | 203 | Bahia E.C (II.3) | - |
61 | - | Peränpitäjät (I.1) | vs | 197 | Pogues 91 (II.3) | - |
62 | - | Praetoria (I.1) | vs | 286 | FC Abranovce 85 (III.7) | - |
63 | - | ewlixp team (I.1) | vs | 224 | Stal Sanok (III.4) | - |
64 | - | FC UMBRELE ROSII (I.1) | vs | 200 | Kipars (II.2) | - |