Sezonas | Data | Įvykis | 26 (13/112) | 2018-02-17 | Komanda gavo naują valdytoją - MSD2018 | 26 (36/112) | 2018-03-12 | Komanda bankrutavo - MSD2018 | 26 (49/112) | 2018-03-25 | Komanda gavo naują valdytoją - Magho | 26 (53/112) | 2018-03-29 | Komanda bankrutavo - Magho | 26 (56/112) | 2018-04-01 | Komanda gavo naują valdytoją - RaSaM | 26 (80/112) | 2018-04-25 | Komanda bankrutavo - RaSaM | 31 (41/112) | 2019-09-28 | Komanda gavo naują valdytoją - giorgidzama | 31 (64/112) | 2019-10-21 | Komanda bankrutavo - giorgidzama | 31 (105/112) | 2019-12-01 | Komanda gavo naują valdytoją - Dave Urushadze | 32 (16/112) | 2019-12-24 | Komanda bankrutavo - Dave Urushadze | 32 (16/112) | 2019-12-24 | Komanda gavo naują valdytoją - Rampehlnook |
Sezonas | Komandos pavadinimas | Rezultatai |
45 | Batak United |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
13 vieta Lygos taurėje |
||
13 vieta II.4 lygoje. |
||
44 | Batak United |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
9 vieta Lygos taurėje |
||
10 vieta II.4 lygoje. |
||
43 | Batak United |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
12 vieta Lygos taurėje |
||
10 vieta II.4 lygoje. |
||
42 | Batak United |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
4 vieta Lygos taurėje |
||
4 vieta II.4 lygoje. |
||
41 | Batak United |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape. |
4 vieta Lygos taurėje |
||
6 vieta II.4 lygoje. |
||
40 | Batak United |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
8 vieta Lygos taurėje |
||
13 vieta II.4 lygoje. |
||
39 | Batak United |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
9 vieta Lygos taurėje |
||
10 vieta II.4 lygoje. |
||
38 | Batak United |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
11 vieta Lygos taurėje |
||
11 vieta II.4 lygoje. |
||
37 | Batak United |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
6 vieta Lygos taurėje |
||
6 vieta II.4 lygoje. |
||
36 | Batak United |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
5 vieta Lygos taurėje |
||
6 vieta II.4 lygoje. |
||
35 | Batak United |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
7 vieta Lygos taurėje |
||
7 vieta II.4 lygoje. |
||
34 | Batak United |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
7 vieta Lygos taurėje |
||
5 vieta II.4 lygoje. |
||
33 | Batak United |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
7 vieta Lygos taurėje |
||
7 vieta II.4 lygoje. |
||
32 | Batak United |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
6 vieta Lygos taurėje |
||
6 vieta II.4 lygoje. |
||
31 | Dinamo Tbilisi 137253 † |
17 vieta II.4 lygoje. |
30 | TarMia† |
5 vieta Lygos taurėje |
5 vieta II.4 lygoje. |
||
29 | TarMia† |
7 vieta Lygos taurėje |
8 vieta II.4 lygoje. |
||
28 | TarMia† |
13 vieta Lygos taurėje |
6 vieta II.4 lygoje. |
||
27 | TarMia† |
5 vieta Lygos taurėje |
7 vieta II.4 lygoje. |
||
26 | TarMia† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
11 vieta Lygos taurėje |
||
16 vieta II.4 lygoje. |