Sezona | Datum | Događaj | 7 (45/112) | 2012-05-23 | Tim je dobio menadžera - Speed3DBall | 7 (86/112) | 2012-07-03 | Tim je isključen - Speed3DBall | 7 (92/112) | 2012-07-09 | Tim je dobio menadžera - YurijSvK | 8 (43/112) | 2012-09-10 | Tim je isključen - YurijSvK | 8 (46/112) | 2012-09-13 | Tim je dobio menadžera - MartinKrebes | 8 (69/112) | 2012-10-06 | Tim je isključen - MartinKrebes | 8 (72/112) | 2012-10-09 | Tim je dobio menadžera - Apolo69 | 8 (95/112) | 2012-11-01 | Tim je isključen - Apolo69 | 8 (95/112) | 2012-11-01 | Tim je dobio menadžera - Ján Vojti Vojtaššák | 8 (103/112) | 2012-11-09 | Tim je isključen - Ján Vojti Vojtaššák | 8 (103/112) | 2012-11-09 | Tim je dobio menadžera - Slovensko24 | 9 (14/112) | 2012-12-02 | Tim je isključen - Slovensko24 | 9 (76/112) | 2013-02-02 | Tim je dobio menadžera - Psivek1 | 9 (99/112) | 2013-02-25 | Tim je isključen - Psivek1 | 9 (108/112) | 2013-03-06 | Tim je dobio menadžera - zabo dnb | 10 (19/112) | 2013-03-29 | Tim je isključen - zabo dnb | 10 (59/112) | 2013-05-08 | Tim je dobio menadžera - BASKETGH | 10 (82/112) | 2013-05-31 | Tim je isključen - BASKETGH | 10 (110/112) | 2013-06-28 | Tim je dobio menadžera - AbsoluT123 | 11 (21/112) | 2013-07-21 | Tim je isključen - AbsoluT123 | 19 (9/112) | 2015-12-22 | Tim je dobio menadžera - marekreus | 19 (32/112) | 2016-01-14 | Tim je isključen - marekreus | 19 (49/112) | 2016-01-31 | Tim je dobio menadžera - Pavol Benčurik | 19 (78/112) | 2016-02-29 | Tim je isključen - Pavol Benčurik | 28 (97/112) | 2018-12-22 | Tim je dobio menadžera - gougym | 29 (17/112) | 2019-01-23 | Tim je isključen - gougym | 29 (19/112) | 2019-01-25 | Tim je dobio menadžera - Romeo002 | 29 (106/112) | 2019-04-22 | Tim je isključen - Romeo002 | 31 (53/112) | 2019-10-10 | Tim je dobio menadžera - niktošík | 31 (80/112) | 2019-11-06 | Tim je isključen - niktošík | 31 (87/112) | 2019-11-13 | Tim je dobio menadžera - Kody11 | 34 (66/112) | 2020-09-23 | Tim je isključen - Kody11 |
Sezona | Ime tima | Rezultati |
34 | Spartak Myjava 72560 † |
Eliminisan u 1.kolu Nacionalnog Kupa. |
Rank 14 in the League Cup. |
||
Rank 6 in league IV.15. |
||
33 | Spartak Myjava |
Eliminisan u 1.kolu Nacionalnog Kupa. |
Rank 7 in the League Cup. |
||
Moved to league IV.15 by the football association. |
||
Rank 6 in league IV.18. |
||
32 | Spartak Myjava |
Eliminisan u 1.kolu Nacionalnog Kupa. |
Rank 4 in the League Cup. |
||
Rank 3 in league IV.18. |
||
31 | Spartak Myjava |
Rank 8 in the League Cup. |
Rank 3 in league IV.18. |
||
30 | Presov Archangels† |
Rank 2 in the League Cup. |
Rank 3 in league IV.18. |
||
29 | Presov Archangels |
Eliminisan u 1.kolu Nacionalnog Kupa. |
Rank 13 in the League Cup. |
||
Moved to league IV.18 by the football association. |
||
Rank 16 in league IV.6. |
||
28 | Gyana |
Rank 2 in the League Cup. |
Moved to league IV.6 by the football association. |
||
Rank 6 in league V.4. |
||
27 | pezinski levi† |
Rank 2 in the League Cup. |
Rank 3 in league V.4. |
||
26 | pezinski levi† |
Rank 2 in the League Cup. |
Rank 2 in league V.4. |
||
25 | pezinski levi† |
Rank 9 in the League Cup. |
Rank 11 in league V.4. |
||
24 | pezinski levi† |
Rank 4 in the League Cup. |
Rank 3 in league V.4. |
||
23 | pezinski levi† |
Rank 11 in the League Cup. |
Rank 7 in league V.4. |
||
22 | pezinski levi† |
Rank 6 in the League Cup. |
Rank 5 in league V.4. |
||
21 | pezinski levi† |
Rank 10 in the League Cup. |
Rank 7 in league V.4. |
||
20 | pezinski levi† |
Rank 9 in the League Cup. |
Rank 8 in league V.4. |
||
19 | pezinski levi† |
Rank 13 in the League Cup. |
Rank 10 in league V.4. |
||
18 | F.C. Olympique Aquaviva† |
Rank 1 in the League Cup. |
Moved to league V.4 by the football association. |
||
Promocija u ligu IV.8. |
||
Rank 1 in league V.136. |
||
17 | F.C. Olympique Aquaviva† |
Rank 1 in the League Cup. |
Rank 1 in league V.136. |
||
16 | F.C. Olympique Aquaviva† |
Rank 1 in the League Cup. |
Rank 3 in league V.136. |
||
15 | F.C. Olympique Aquaviva† |
Rank 4 in the League Cup. |
Rank 5 in league V.136. |
||
14 | F.C. Olympique Aquaviva† |
Rank 3 in the League Cup. |
Rank 3 in league V.136. |
||
13 | F.C. Olympique Aquaviva† |
Rank 1 in the League Cup. |
Rank 2 in league V.136. |
||
12 | F.C. Olympique Aquaviva† |
Rank 5 in the League Cup. |
Rank 3 in league V.136. |
||
11 | F.C. Olympique Aquaviva† |
Eliminisan u 3.kolu Nacionalnog Kupa. |
Rank 11 in the League Cup. |
||
Moved to league V.136 by the football association. |
||
Rank 10 in league V.35. |
||
10 | FC Rudno |
2049 mjesto u Nacionalnom kupu. |
Rank 17 in league V.35. |
||
9 | Slovensko u20 |
2049 mjesto u Nacionalnom kupu. |
Rank 17 in league V.35. |
||
8 | FK Kľačno |
2049 mjesto u Nacionalnom kupu. |
Rank 18 in league V.35. |
||
7 | FK Žiar nad Hronom |
4097 mjesto u Nacionalnom kupu. |
Rank 14 in the League Cup. |
||
Moved to league V.35 by the football association. |
||
Rank 15 in league V.223. |
||
6 | Team noname 72560 |
4097 mjesto u Nacionalnom kupu. |
Rank 2 in the League Cup. |
||
Rank 3 in league V.223. |