Sezona | Datum | Događaj | 32 (58/112) | 2020-02-04 | Tim je dobio menadžera - Gleyson Kevim | 32 (81/112) | 2020-02-27 | Tim je isključen - Gleyson Kevim | 32 (112/112) | 2020-03-29 | Tim je dobio menadžera - Lucas Assis | 33 (23/112) | 2020-04-21 | Tim je isključen - Lucas Assis | 33 (33/112) | 2020-05-01 | Tim je dobio menadžera - WASHINGTON 254pro | 33 (56/112) | 2020-05-24 | Tim je isključen - WASHINGTON 254pro | 33 (86/112) | 2020-06-23 | Tim je dobio menadžera - viniriquelme | 33 (109/112) | 2020-07-16 | Tim je isključen - viniriquelme | 34 (21/112) | 2020-08-09 | Tim je dobio menadžera - Eduardo Vinícius euuuuu | 34 (44/112) | 2020-09-01 | Tim je isključen - Eduardo Vinícius euuuuu | 34 (45/112) | 2020-09-02 | Tim je dobio menadžera - HARVEY SPECTER007 | 34 (68/112) | 2020-09-25 | Tim je isključen - HARVEY SPECTER007 | 34 (85/112) | 2020-10-12 | Tim je dobio menadžera - Mister Luan | 34 (109/112) | 2020-11-05 | Tim je isključen - Mister Luan | 35 (2/112) | 2020-11-10 | Tim je dobio menadžera - Walbergaldino | 36 (68/112) | 2021-05-07 | Tim je isključen - Walbergaldino | 45 (42/112) | 2024-01-14 | Tim je dobio menadžera - Brstriker2466 | 45 (66/112) | 2024-02-07 | Tim je isključen - Brstriker2466 | 45 (76/112) | 2024-02-17 | Tim je dobio menadžera - giovannebramdao | 45 (99/112) | 2024-03-11 | Tim je isključen - giovannebramdao | 45 (103/112) | 2024-03-15 | Tim je dobio menadžera - rosseti1987 | 46 (15/112) | 2024-04-08 | Tim je isključen - rosseti1987 |
Sezona | Ime tima | Rezultati |
45 | Teresinense |
Rank 6 in the League Cup. |
Moved to league II.1 by the football association. |
||
Rank 14 in league III.1. |
||
44 | Atlético do Goiás E.C† |
Eliminisan u 2.kolu Nacionalnog Kupa. |
Moved to league III.1 by the football association. |
||
Rank 18 in league II.1. |
||
43 | Atlético do Goiás E.C† |
Eliminisan u 1.kolu Nacionalnog Kupa. |
Rank 20 in league II.1. |
||
42 | Atlético do Goiás E.C† |
Eliminisan u 2.kolu Nacionalnog Kupa. |
Rank 19 in league II.1. |
||
41 | Atlético do Goiás E.C† |
Eliminisan u 1.kolu Nacionalnog Kupa. |
Rank 16 in the League Cup. |
||
Rank 15 in league II.1. |
||
40 | Atlético do Goiás E.C† |
Eliminisan u 2.kolu Nacionalnog Kupa. |
Rank 17 in league II.1. |
||
39 | Atlético do Goiás E.C† |
Eliminisan u 2.kolu Nacionalnog Kupa. |
Rank 16 in the League Cup. |
||
Rank 15 in league II.1. |
||
38 | Atlético do Goiás E.C† |
Eliminisan u 2.kolu Nacionalnog Kupa. |
Rank 14 in the League Cup. |
||
Rank 15 in league II.1. |
||
37 | Atlético do Goiás E.C† |
Eliminisan u 2.kolu Nacionalnog Kupa. |
Rank 16 in the League Cup. |
||
Rank 16 in league II.1. |
||
36 | Atlético do Goiás E.C† |
Eliminisan u 3.kolu Nacionalnog Kupa. |
Rank 15 in the League Cup. |
||
Rank 13 in league II.1. |
||
35 | Atlético do Goiás E.C |
Eliminisan u 1.kolu Nacionalnog Kupa. |
Rank 2 in the League Cup. |
||
Promocija u ligu II.1. |
||
Pobjeda u kolu promocije za ligu II.1. |
||
Rank 2 in league III.1. |
||
34 | Red Bull Milon |
Eliminisan u 2.kolu Nacionalnog Kupa. |
Rank 20 in league III.1. |
||
33 | Sport Clube Vampirão |
Eliminisan u 2.kolu Nacionalnog Kupa. |
Rank 20 in league III.1. |
||
32 | joven fla 2019† |
Eliminisan u 1.kolu Nacionalnog Kupa. |
Rank 20 in league III.1. |
||
31 | Team noname 140631 |
Eliminisan u 2.kolu Nacionalnog Kupa. |
Ispadanje u III.1. |
||
Poražen u kolu ispadanja za ligu II.1. |
||
Rank 21 in league II.1. |