Sezona | Datum | Događaj | 32 (8/112) | 2019-12-16 | Tim je dobio menadžera - Mathiel | 32 (40/112) | 2020-01-17 | Tim je isključen - Mathiel | 32 (40/112) | 2020-01-17 | Tim je dobio menadžera - Moon Kidd | 32 (63/112) | 2020-02-09 | Tim je isključen - Moon Kidd | 33 (5/112) | 2020-04-03 | Tim je dobio menadžera - ooomad | 34 (32/112) | 2020-08-20 | Tim je isključen - ooomad | 34 (34/112) | 2020-08-22 | Tim je dobio menadžera - cola2l | 34 (57/112) | 2020-09-14 | Tim je isključen - cola2l | 34 (57/112) | 2020-09-14 | Tim je dobio menadžera - morko1987 | 35 (5/112) | 2020-11-13 | Tim je isključen - morko1987 | 35 (45/112) | 2020-12-23 | Tim je dobio menadžera - coffyteam | 36 (51/112) | 2021-04-20 | Tim je isključen - coffyteam | 45 (22/112) | 2023-12-25 | Tim je dobio menadžera - gortman | 45 (39/112) | 2024-01-11 | Tim je isključen - gortman | 45 (52/112) | 2024-01-24 | Tim je dobio menadžera - povazan11 |
Sezona | Ime tima | Rezultati |
45 | AFC TEMATIN |
Rank 9 in the League Cup. |
Rank 11 in league IV.7. |
||
44 | FC Lukas 139966 † |
Rank 2 in the League Cup. |
Moved to league IV.7 by the football association. |
||
Promocija u ligu III.3. |
||
Rank 1 in league IV.19. |
||
43 | FC Lukas 139966 † |
Rank 2 in the League Cup. |
Poražen u kolu promocije za ligu III.3. |
||
Rank 2 in league IV.19. |
||
42 | FC Lukas 139966 † |
Rank 7 in the League Cup. |
Rank 3 in league IV.19. |
||
41 | FC Lukas 139966 † |
Rank 5 in the League Cup. |
Rank 5 in league IV.19. |
||
40 | FC Lukas 139966 † |
Rank 4 in the League Cup. |
Rank 4 in league IV.19. |
||
39 | FC Lukas 139966 † |
Rank 4 in the League Cup. |
Rank 5 in league IV.19. |
||
38 | FC Lukas 139966 † |
Rank 4 in the League Cup. |
Rank 4 in league IV.19. |
||
37 | FC Lukas 139966 † |
Rank 6 in the League Cup. |
Rank 8 in league IV.19. |
||
36 | FC Lukas 139966 † |
Eliminisan u 2.kolu Nacionalnog Kupa. |
Rank 15 in the League Cup. |
||
Moved to league IV.19 by the football association. |
||
Rank 15 in league IV.10. |
||
35 | FC Lukas |
Eliminisan u 1.kolu Nacionalnog Kupa. |
Rank 19 in league IV.10. |
||
34 | SC Spartacus Trnava |
Eliminisan u 2.kolu Nacionalnog Kupa. |
Rank 14 in the League Cup. |
||
Rank 16 in league IV.10. |
||
33 | Lokomotíva DNV |
Rank 4 in the League Cup. |
Moved to league IV.10 by the football association. |
||
Rank 5 in league IV.20. |
||
32 | MoonTeam† |
Eliminisan u 1.kolu Nacionalnog Kupa. |
Rank 22 in league IV.20. |
||
31 | Team noname 139966 |
Rank 20 in league IV.20. |
30 | Team noname 139966 |
Rank 18 in league IV.20. |