Sezona | Datum | Događaj | 29 (85/112) | 2019-04-01 | Klub je dodjeljen menadžeru - Eryk Kaczmaryk | 29 (108/112) | 2019-04-24 | Klub je oduzet - Eryk Kaczmaryk | 29 (112/112) | 2019-04-28 | Klub je dodjeljen menadžeru - Krisowy | 30 (23/112) | 2019-05-21 | Klub je oduzet - Krisowy | 30 (35/112) | 2019-06-02 | Klub je dodjeljen menadžeru - Mirosław Moczek | 30 (58/112) | 2019-06-25 | Klub je oduzet - Mirosław Moczek | 30 (60/112) | 2019-06-27 | Klub je dodjeljen menadžeru - Tomasz Grajek | 30 (84/112) | 2019-07-21 | Klub je oduzet - Tomasz Grajek | 31 (84/112) | 2019-11-10 | Klub je dodjeljen menadžeru - strzeleckbk | 32 (43/112) | 2020-01-20 | Klub je oduzet - strzeleckbk | 33 (7/112) | 2020-04-05 | Klub je dodjeljen menadžeru - kiko6612 | 33 (30/112) | 2020-04-28 | Klub je oduzet - kiko6612 | 36 (17/112) | 2021-03-17 | Klub je dodjeljen menadžeru - Kuliś1947 | 36 (22/112) | 2021-03-22 | Klub je oduzet - Kuliś1947 | 41 (34/112) | 2022-10-15 | Klub je dodjeljen menadžeru - damian ogonowski | 41 (57/112) | 2022-11-07 | Klub je oduzet - damian ogonowski |
Sezona | Ime tima | Rezultati |
45 | SVG Micigózd† |
Pozicija 15 u Liga Kupu. |
Rank 16 u ligi III.16 |
||
44 | SVG Micigózd† |
Pozicija 9 u Liga Kupu. |
Rank 14 u ligi III.16 |
||
43 | SVG Micigózd† |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Premješten u ligu III.16 od strane fudbalske asocijacije. |
||
Rank 17 u ligi III.3 |
||
42 | SVG Micigózd† |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 14 u Liga Kupu. |
||
Rank 14 u ligi III.3 |
||
41 | SVG Micigózd† |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Rank 17 u ligi III.3 |
||
40 | Piorun Płock† |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 16 u Liga Kupu. |
||
Rank 12 u ligi III.3 |
||
39 | Piorun Płock† |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 14 u Liga Kupu. |
||
Rank 16 u ligi III.3 |
||
38 | Piorun Płock† |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 13 u Liga Kupu. |
||
Rank 14 u ligi III.3 |
||
37 | Piorun Płock† |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Rank 20 u ligi III.3 |
||
36 | Piorun Płock† |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Rank 22 u ligi III.3 |
||
35 | SKS STAROGARD 139791 † |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Rank 19 u ligi III.3 |
||
34 | SKS STAROGARD 139791 † |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Rank 20 u ligi III.3 |
||
33 | SKS STAROGARD 139791 † |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Rank 19 u ligi III.3 |
||
32 | oldboys 139791 † |
Eliminisan u kolu 2 u Nacionalnom Kupu. |
Poredak 257 u Superliga kupu. |
||
Ispadanje u ligu III.3. |
||
Rank 22 u ligi II.3 |
||
31 | oldboys |
Pozicija 1 u Liga Kupu. |
Unaprijeđen u ligu II.3. |
||
Rank 1 u ligi III.15 |
||
30 | fc jebacwas† |
Eliminisan u kolu 2 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 16 u Liga Kupu. |
||
Premješten u ligu III.15 od strane fudbalske asocijacije. |
||
Rank 16 u ligi III.14 |
||
29 | Manchester United u23 |
Eliminisan u kolu 2 u Nacionalnom Kupu. |
Rank 20 u ligi III.14 |