Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1304 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Kup pobjednika kupova

915 048 452
PPM trgovina
Sljedeća utakmica
Team noname 143161
Ligaška utakmica
06.05.2021 18:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

  Regija:

  Grupa: Sezona:

Grupa 1

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Rumunija Avântul Crocodilu' 6 5 1 0 16 11:2 +9
2 Hrvatska -Manchester United- 6 3 2 1 11 11:5 +6
3 Rusija Spartak Ufa 6 1 1 4 4 6:8 -2
4 Estonija FC Superstars! 6 1 0 5 3 2:15 -13

Grupa 2

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Poljska Lubuszanin 6 4 0 2 12 12:6 +6
2 Austrija FC Schlecker 6 3 1 2 10 14:9 +5
3 Italija bastard 6 2 2 2 8 6:7 -1
4 Holandija vv helden 6 1 1 4 4 1:11 -10

Grupa 3

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Italija frediteam 6 3 3 0 12 21:7 +14
2 Turska Fenerbahçe SK 6 3 2 1 11 9:5 +4
3 Finska FC Young Guns 6 2 3 1 9 14:7 +7
4 Engleska FC Liverpool NEW 6 0 0 6 0 1:26 -25

Grupa 4

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Češka FK Meruna 6 5 0 1 15 10:3 +7
2 Grčka A.E.K. 6 3 0 3 9 9:5 +4
3 Španija Lucien 6 3 0 3 9 6:13 -7
4 Litvanija Nadruvis 2 6 1 0 5 3 10:14 -4

Grupa 5

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Ukrajina Dynamo Hoshcha 6 4 1 1 13 12:3 +9
2 Španija Keik team 6 4 0 2 12 12:3 +9
3 Švedska Mellansels bolltrollare 6 3 0 3 9 14:12 +2
4 Holandija Sparta Rotterdam 6 0 1 5 1 4:24 -20

Grupa 6

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Belgija Spartak Lier 6 4 0 2 12 10:5 +5
2 Italija Arci Le Pescine 6 4 0 2 12 12:8 +4
3 Španija Moss Team 6 3 0 3 9 8:7 +1
4 Turska TOZUDUMANAKATAR FC 6 1 0 5 3 3:13 -10

Grupa 7

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Bugarska NikoGiants 6 4 0 2 12 15:6 +9
2 Ukrajina OLIMPIK 6 3 2 1 11 5:7 -2
3 Hrvatska Progresivci† 6 3 1 2 10 7:4 +3
4 Bosna i Hercegovina APOTEKA ROSULJE 6 0 1 5 1 5:15 -10

Grupa 8

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Rumunija akela 6 5 0 1 15 16:8 +8
2 Mađarska Real Madrid All Star 6 3 2 1 11 19:7 +12
3 Češka fB5 Smolnice 6 2 2 2 8 18:6 +12
4 Slovenija NiRo FC† 6 0 0 6 0 3:35 -32

Grupa 9

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Latvija Vērgales COBRAS 6 4 1 1 13 21:3 +18
2 Francuska Stade Français 6 3 2 1 11 12:6 +6
3 Danska JWH Kazakhs 6 3 1 2 10 8:9 -1
4 Bjelorusija FC BATE Borisov 6 0 0 6 0 0:23 -23

Grupa 10

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Mađarska FC10 Békéscsaba 6 4 1 1 13 7:2 +5
2 Rusija MVP Moscow 6 3 2 1 11 4:2 +2
3 Srbija Bonjito 6 2 2 2 8 4:3 +1
4 Bjelorusija The Frozen Hearts Vitebsk 6 0 1 5 1 3:11 -8

Grupa 11

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Poljska darco 6 4 2 0 14 18:2 +16
2 Estonija FC Tallinn 6 3 1 2 10 16:9 +7
3 Mađarska Arkrektor FC 6 3 1 2 10 13:6 +7
4 Francuska La Meute Des Vosges† 6 0 0 6 0 1:31 -30

Grupa 12

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Njemačka DSC-Wanne-Eickel 6 4 2 0 14 25:4 +21
2 Srbija FK Pantelejci 6 2 4 0 10 17:8 +9
3 Belgija trapper 6 1 2 3 5 6:21 -15
4 Danska PW-Wizards† 6 1 0 5 3 7:22 -15

Grupa 13

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Hrvatska NK OMEKŠIVAČ 6 3 1 2 10 15:8 +7
2 Latvija FC ''Jurmala" 6 3 1 2 10 12:12 0
3 Slovenija ocizla 6 3 0 3 9 5:7 -2
4 Češka FC SOKOL KOSMOVÁ 6 2 0 4 6 6:11 -5

Grupa 14

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Slovačka FC Lipovec 6 5 1 0 16 11:1 +10
2 Latvija Palsams 6 3 1 2 10 11:6 +5
3 Bosna i Hercegovina Los Blancos CF 6 2 1 3 7 4:8 -4
4 Portugal FC Sampaio 6 0 1 5 1 1:12 -11

Grupa 15

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Bugarska FC Sokolite 6 3 2 1 11 7:5 +2
2 Slovačka ALKOHOL ŽILINA 6 2 3 1 9 11:3 +8
3 Portugal Sport Paredes e Benfica 6 1 3 2 6 6:8 -2
4 Turska BOZKURT 6 1 2 3 5 4:12 -8

Grupa 16

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Poljska Craft Czestochowa 6 5 1 0 16 17:4 +13
2 Švicarska Guerelio's 6 2 2 2 8 11:10 +1
3 Njemačka SpikesClub of Silly Kicks 6 2 1 3 7 7:13 -6
4 Irska 1898 FC TATRAN PREŠOV 6 0 2 4 2 3:11 -8


LOG: soccer_calendar