Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1230 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Kup pobjednika kupova

864 433 682
Oficijalna PPM stranica na Facebook-u
Lajkajte našu Facebook stranicu i saznajte najnovije novosti prije svih ostalih.
Sljedeća utakmica
FC JD
Ligaška utakmica
16.08.2020 18:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

  Regija:

  Grupa: Sezona:

Grupa 1

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Engleska Mayfair Fc 3 2 0 1 6 3:1 +2
2 Rumunija Turúl 3 2 0 1 6 5:4 +1
3 Ukrajina Kh-Wings 3 2 0 1 6 4:3 +1
4 Finska Lähteelä Xpress 3 0 0 3 0 1:5 -4

Grupa 2

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Austrija Slovenia4ever 3 3 0 0 9 6:1 +5
2 Rusija Лентяи 3 2 0 1 6 5:4 +1
3 Njemačka TSV Nittenau 3 1 0 2 3 6:6 0
4 Turska SEMIKLER SK IZMIR TR 3 0 0 3 0 0:6 -6

Grupa 3

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Francuska julian grimau fc 3 2 1 0 7 5:1 +4
2 Švedska Mellansels bolltrollare 3 2 0 1 6 5:1 +4
3 Litvanija Nadruvis 2 3 1 0 2 3 4:5 -1
4 Italija Villa arzilla† 3 0 1 2 1 2:9 -7

Grupa 4

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Italija Arci Le Pescine 3 1 2 0 5 7:4 +3
2 Latvija FC ''Jurmala" 3 1 2 0 5 3:2 +1
3 Češka HS71 BRNO 3 1 1 1 4 4:4 0
4 Holandija VCT Hoogeveen 3 0 1 2 1 3:7 -4

Grupa 5

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Slovenija ocizla 3 2 1 0 7 2:0 +2
2 Finska FC loppi team 3 1 2 0 5 5:1 +4
3 Bugarska red dragon 3 1 1 1 4 4:3 +1
4 Bjelorusija Die Allergie 3 0 0 3 0 1:8 -7

Grupa 6

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Češka FC SOKOL KOSMOVÁ 3 3 0 0 9 10:1 +9
2 Slovačka jopa team 3 2 0 1 6 7:3 +4
3 Srbija FK Pantelejci 3 1 0 2 3 5:2 +3
4 Bosna i Hercegovina FC Cerik 3 0 0 3 0 0:16 -16

Grupa 7

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Češka Kbel´s Lions 3 2 1 0 7 8:2 +6
2 Bosna i Hercegovina APOTEKA ROSULJE 3 1 1 1 4 4:3 +1
3 Bugarska ROMA20 3 1 1 1 4 3:2 +1
4 Latvija Palsams 3 0 1 2 1 0:8 -8

Grupa 8

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Njemačka Excelsior Hamburg Mundial 3 3 0 0 9 7:1 +6
2 Estonija FC Tallinn 3 2 0 1 6 3:2 +1
3 Rumunija FC CORVINUL HUNEDOARA 3 1 0 2 3 2:4 -2
4 Danska Fc Hoy 3 0 0 3 0 0:5 -5

Grupa 9

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Portugal Milheiroense F. C. 3 3 0 0 9 8:1 +7
2 Slovačka Moroms Ladies 3 2 0 1 6 13:1 +12
3 Poljska lks montownia 3 1 0 2 3 5:5 0
4 Turska TOZUDUMANAKATAR FC 3 0 0 3 0 0:19 -19

Grupa 10

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Njemačka Senators 10 3 2 1 0 7 8:2 +6
2 Švicarska Black Metal Utzenstorf 3 1 1 1 4 5:6 -1
3 Španija Capgrossos Mataró 3 1 0 2 3 5:6 -1
4 Poljska FC GKS TYCHY 3 1 0 2 3 3:7 -4

Grupa 11

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Norveška Robbie Fowler FC 3 2 1 0 7 4:0 +4
2 Ukrajina Bandershtadt 3 1 1 1 4 6:7 -1
3 Rusija ФК Раздрай 3 0 2 1 2 4:5 -1
4 Bosna i Hercegovina Hajduk_Split1911 3 0 2 1 2 0:2 -2

Grupa 12

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Grčka Skoda Xanthi FC 3 3 0 0 9 8:4 +4
2 Italija GS Lecce 3 2 0 1 6 6:3 +3
3 Češka FC Minions AMG 3 1 0 2 3 5:4 +1
4 Belgija Spartak Lier 3 0 0 3 0 1:9 -8

Grupa 13

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Rusija MiracleTeam 3 2 1 0 7 11:1 +10
2 Srbija FK Veterani 3 2 1 0 7 7:3 +4
3 Bugarska JUVENTUS BG 3 1 0 2 3 3:8 -5
4 Švicarska Dinamo St. Gallen 3 0 0 3 0 2:11 -9

Grupa 14

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Mađarska Isteni fc 3 2 1 0 7 7:1 +6
2 Hrvatska crazy russian 3 2 1 0 7 4:2 +2
3 Belgija trapper 3 1 0 2 3 4:8 -4
4 Srbija BalkanExpres† 3 0 0 3 0 2:6 -4

Grupa 15

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Francuska La Meute Des Vosges 3 2 0 1 6 6:1 +5
2 Mađarska FC10 Békéscsaba 3 2 0 1 6 7:4 +3
3 Litvanija Viktorija 3 1 0 2 3 7:10 -3
4 Španija becillarock c.f. 3 1 0 2 3 4:9 -5

Grupa 16

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Slovačka FC Lipovec 3 2 0 1 6 7:2 +5
2 Rumunija Yoker 3 2 0 1 6 6:3 +3
3 Portugal Sport Seixal Benfica 3 1 1 1 4 4:4 0
4 Bjelorusija FC BATE Borisov 3 0 1 2 1 2:10 -8


LOG: soccer_calendar