Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1138 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Liga prvaka

817 634 381
Dobij besplatno kredite!
Sljedeća utakmica
FC Juve
Ligaška utakmica
21.01.2020 18:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

  Regija:

  Grupa: Sezona:

Grupa 1

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Španija Lechosos United 5 3 0 2 9 10:9 +1
2 Italija Villa arzilla 5 2 1 2 7 7:7 0
3 Češka SK Slopné 5 2 1 2 7 6:6 0
4 Rumunija LEII CONSTANTEI 5 2 0 3 6 7:8 -1

Grupa 2

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Slovačka Slovan Roman 5 3 1 1 10 12:3 +9
2 Mađarska Arkrektor FC 5 2 2 1 8 5:4 +1
3 Latvija FC Maromans 5 2 1 2 7 5:6 -1
4 Belgija fc rocky mountains 5 1 0 4 3 3:12 -9

Grupa 3

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Holandija Arrestatieteam 5 4 0 1 12 13:2 +11
2 Rusija SegoZero 5 4 0 1 12 12:4 +8
3 Bjelorusija Die Allergie 5 2 0 3 6 5:9 -4
4 Francuska Black Dragon 5 0 0 5 0 1:16 -15

Grupa 4

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Bosna i Hercegovina FC Estradam Sarajevo 5 3 1 1 10 7:5 +2
2 Italija ALL BLACKS 5 3 0 2 9 4:6 -2
3 Njemačka HS Hansa 5 2 0 3 6 9:7 +2
4 Latvija FK Liepājas Bohēmiķi 5 1 1 3 4 5:7 -2

Grupa 5

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Holandija Team Maple 5 4 0 1 12 11:2 +9
2 Njemačka Hau Rein Cospeda 5 4 0 1 12 10:5 +5
3 Češka FC Krokodýli 5 1 0 4 3 2:8 -6
4 Austrija Valentiner Panther 5 1 0 4 3 5:13 -8

Grupa 6

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Njemačka Hombrucher SV 5 3 1 1 10 11:5 +6
2 Srbija FK Pantelejci 5 3 0 2 9 12:7 +5
3 Švicarska Geneva Rockets 5 2 0 3 6 8:14 -6
4 Norveška Robbie Fowler FC 5 1 1 3 4 5:10 -5

Grupa 7

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Finska FC Laitikkala 5 4 0 1 12 17:8 +9
2 Francuska La Meute Des Vosges 5 3 0 2 9 16:8 +8
3 Hrvatska Golubovi 5 3 0 2 9 15:8 +7
4 Portugal ADN FC 5 0 0 5 0 1:25 -24

Grupa 8

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Poljska ..:: SAINTS ::.. 5 4 1 0 13 18:0 +18
2 Portugal FC Sampaio 5 3 0 2 9 13:8 +5
3 Engleska RoyaL HunterS FC-1971 5 2 0 3 6 3:14 -11
4 Rusija MiracleTeam 5 0 1 4 1 3:15 -12

Grupa 9

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Finska FC Young Guns 5 3 1 1 10 9:6 +3
2 Srbija FC Mutna Voda 5 2 2 1 8 6:6 0
3 Litvanija Kaimieciai 5 1 2 2 5 8:12 -4
4 Bugarska FC Chobanite 5 1 1 3 4 8:7 +1

Grupa 10

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Francuska Espérance Paris FC 5 4 0 1 12 15:4 +11
2 Italija bastard 5 3 1 1 10 6:5 +1
3 Austrija SV Werder Bremen e. V. 5 2 1 2 7 7:5 +2
4 Turska levolevo 5 0 0 5 0 0:14 -14

Grupa 11

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Ukrajina Bandershtadt 5 3 0 2 9 10:3 +7
2 Grčka ermhs mandras 5 3 0 2 9 5:4 +1
3 Hrvatska SIOUXI 5 2 1 2 7 7:6 +1
4 Švedska Gnaget Allstars 5 1 1 3 4 4:13 -9

Grupa 12

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Grčka ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΡΥΣΑΣ 5 4 1 0 13 16:4 +12
2 Ukrajina Patrioty FC 5 2 2 1 8 14:8 +6
3 Hrvatska NK Mrcine 5 1 2 2 5 6:9 -3
4 Španija Palencia C.F. 5 0 1 4 1 3:18 -15

Grupa 13

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Bugarska REAL STRAKUSH 5 4 0 1 12 7:4 +3
2 Mađarska FC Laszy 5 2 1 2 7 12:8 +4
3 Španija Gimnástica 5 2 0 3 6 3:10 -7
4 Slovenija Marburger Blitz 5 1 1 3 4 5:5 0

Grupa 14

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Turska Finale Karsi Kaybedicez 5 2 2 1 8 4:3 +1
2 Rusija Red Army Club 5 2 1 2 7 7:4 +3
3 Mađarska Feregulya TC 5 2 1 2 7 3:7 -4
4 Litvanija morkos 5 1 2 2 5 2:2 0

Grupa 15

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Slovačka FC Back-country Široké 5 4 0 1 12 9:2 +7
2 Rumunija akela 5 2 2 1 8 11:5 +6
3 Ukrajina Kh-Wings 5 1 1 3 4 6:7 -1
4 Estonija corinthians-E 5 1 1 3 4 4:16 -12

Grupa 16

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Poljska Electric Wizard Sosnowiec 5 4 0 1 12 6:4 +2
2 Finska Lähteelä Xpress 5 2 1 2 7 6:5 +1
3 Portugal Benfica de Famalicão 5 1 2 2 5 5:6 -1
4 Slovačka Lokomotíva Košice 5 1 1 3 4 2:4 -2


LOG: soccer_calendar