Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1283 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Liga prvaka

885 752 508
Oficijalna PPM stranica na Facebook-u
Lajkajte našu Facebook stranicu i saznajte najnovije novosti prije svih ostalih.
Sljedeća utakmica
1. FC Budatin
Ligaška utakmica
03.12.2020 18:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

  Regija:

  Grupa: Sezona:

Grupa 1

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Francuska Espérance Paris FC 2 1 1 0 4 3:0 +3
2 Holandija Team Maple 2 1 1 0 4 1:0 +1
3 Finska FC Young Guns 2 1 0 1 3 5:4 +1
4 Austrija WSG Klein St. Paul 2 0 0 2 0 1:6 -5

Grupa 2

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Njemačka DSC-Wanne-Eickel 2 2 0 0 6 9:1 +8
2 Litvanija Kaimieciai 2 1 0 1 3 7:6 +1
3 Srbija FK-Crvena Zvezda 2 1 0 1 3 4:3 +1
4 Portugal ADN FC 2 0 0 2 0 0:10 -10

Grupa 3

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Italija frediteam 2 1 1 0 4 3:1 +2
2 Bugarska REAL STRAKUSH 2 1 0 1 3 1:2 -1
3 Švicarska Geneva Rockets 2 0 2 0 2 1:1 0
4 Rumunija akela 2 0 1 1 1 0:1 -1

Grupa 4

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Italija bastard 2 2 0 0 6 2:0 +2
2 Mađarska FC Laszy 2 1 0 1 3 5:1 +4
3 Grčka ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΡΥΣΑΣ 2 1 0 1 3 2:6 -4
4 Bjelorusija The Frozen Hearts Vitebsk 2 0 0 2 0 1:3 -2

Grupa 5

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Slovačka DP Kosice 2 1 1 0 4 3:2 +1
2 Bosna i Hercegovina Romanticari 2 1 0 1 3 2:2 0
3 Mađarska FC10 Békéscsaba 2 0 2 0 2 2:2 0
4 Hrvatska SIOUXI 2 0 1 1 1 1:2 -1

Grupa 6

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Češka 1FC Liberec 2 2 0 0 6 5:1 +4
2 Engleska FC SHAMMICKITE UNITED 2 1 0 1 3 1:3 -2
3 Poljska koubiki 2 0 1 1 1 2:3 -1
4 Portugal FC Sampaio 2 0 1 1 1 1:2 -1

Grupa 7

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Italija IRR88 2 2 0 0 6 7:1 +6
2 Španija Lechosos United 2 1 1 0 4 5:3 +2
3 Srbija Bonjito 2 0 1 1 1 3:5 -2
4 Švicarska FC Reussdamm 2 0 0 2 0 1:7 -6

Grupa 8

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Poljska ☻Real Madryt☻ 2 1 1 0 4 3:2 +1
2 Španija Palencia C.F. 2 1 1 0 4 2:1 +1
3 Češka 1913flinta brno 2 1 0 1 3 3:3 0
4 Belgija VC BRUGGE 2 0 0 2 0 1:3 -2

Grupa 9

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Rusija Zvezda 2 2 0 0 6 8:1 +7
2 Danska PW-Wizards 2 1 0 1 3 2:3 -1
3 Finska FC Laitikkala 2 1 0 1 3 4:6 -2
4 Švedska Force BK 2 0 0 2 0 1:5 -4

Grupa 10

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Italija Il PROFESSORE 2 1 1 0 4 4:1 +3
2 Francuska La Meute Des Vosges 2 1 1 0 4 3:1 +2
3 Turska levolevo 2 1 0 1 3 3:3 0
4 Latvija FC ''Jurmala" 2 0 0 2 0 0:5 -5

Grupa 11

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Njemačka HS Hansa 2 2 0 0 6 6:0 +6
2 Portugal Milheiroense F. C. 2 0 2 0 2 3:3 0
3 Bugarska S.S.C. NAPOLI 2 0 1 1 1 2:3 -1
4 Estonija Aqape Football 2 0 1 1 1 1:6 -5

Grupa 12

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Poljska Lubuszanin 2 2 0 0 6 5:0 +5
2 Rusija SegoZero 2 1 0 1 3 3:2 +1
3 Belgija fc rocky mountains 2 1 0 1 3 3:4 -1
4 Hrvatska -Manchester United- 2 0 0 2 0 1:6 -5

Grupa 13

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Slovenija ocizla 2 1 1 0 4 1:0 +1
2 Ukrajina Bandershtadt 2 1 0 1 3 3:2 +1
3 Austrija Slovenia4ever 2 1 0 1 3 1:1 0
4 Slovačka FC Back-country Široké 2 0 1 1 1 1:3 -2

Grupa 14

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Latvija FK Liepājas Bohēmiķi 2 2 0 0 6 7:2 +5
2 Rusija MiracleTeam 2 1 1 0 4 5:0 +5
3 Srbija FK LORIS 2 0 1 1 1 1:2 -1
4 Estonija FC Potomac 2 0 0 2 0 1:10 -9

Grupa 15

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Slovačka FC Lipovec 2 2 0 0 6 6:1 +5
2 Rumunija Avântul Crocodilu' 2 2 0 0 6 5:0 +5
3 Izrael Yuvalush 2 0 0 2 0 1:3 -2
4 Mađarska Fantastic† 2 0 0 2 0 0:8 -8

Grupa 16

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Slovačka Lachovsky atak 2 2 0 0 6 5:1 +4
2 Ukrajina Patrioty FC 2 1 0 1 3 3:2 +1
3 Turska Angry Birds 2 1 0 1 3 2:3 -1
4 Švedska Gnaget Allstars 2 0 0 2 0 0:4 -4


LOG: soccer_calendar